MMA PLArchiwumDenis ZałęckiDenis Załęcki wyjaśnia, dlaczego niektórzy w The War biją się w kominiarkach!

Denis Załęcki wyjaśnia, dlaczego niektórzy w The War biją się w kominiarkach!

Dużo widzów zastanawiało się, dlaczego niektórzy uczestnicy The War biją się w kominiarkach. Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjawił czym jest to spowodowane.

Załęcki

Podczas ostatniej gali odbyły się aż dwa turnieje indywidualne – 8-osobowy turniej mężczyzn oraz 4-osobowy turniej kobiet. W przypadku mężczyzn turniej odbył się na zasadach K-1 dodatkowo z dopuszczonymi uderzeniami łokciami oraz głową. Walki kobiet odbywały się zaś na zasadach boksu.

Załęcki: Ponieważ w pracy szefostwo by ich wyrzuciło!

Denis Załęcki wytłumaczył, dlaczego niektórzy uczestnicy The War walczą w kominiarkach. 

Ponieważ w pracy szefostwo by ich wyrzuciło. Niektórzy pracują w różnych służbach, oczywiście nie jako policja (śmiech). Żeby nikt sobie nie pomyślał, bo tu konfidenci nie mają prawa walczyć to na pewno. Nie chcą pokazywać swoich twarzy. Chociaż jedna dziewczyna ma podobno zdjąć kominiarkę po walce jeśli oczywiście wygra, bo przed to szef mógłby mieć jakieś pretensje. Jakieś ”ale” i stawiać warunki. W sumie nie wiem dlaczego tamta druga ekipa założyła kominiarkę. Nie wiem, nie znam powodu, ale na przykład chłopacy z ekipy 5 na 5 są jakimiś chuliganami czynnymi i nie chcą się pokazywać – co dla mnie jest zrozumiałe. Trzeba to uszanować.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO] Widzieliście?

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Niesamowity nokaut we Włoszech! Siedem sekund i było już po wszystkim! [WIDEO] KSW się odezwie?

Walter Pugliesi (8-3) wygrywa, ale w jakim stylu! Reprezentant Włoch potrzebował zaledwie siedmiu sekund, aby ciężko znokautować rywala. ”Kraken” swoje pojedynki toczy w kategorii średniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis