MMA PLArchiwumConor McGregorGwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Conor McGregor zmienił oblicze MMA

To jest ciężki okres w karierze 33-latka. Mowa o dwóch bolesnych przegranych z Dustinem Poirierem. Były podwójny mistrz UFC w Abu Dhabi został znokautowany, a w ostatnim starciu doznał poważnej kontuzji. Pod koniec pierwszej odsłony doszło do złamania kości piszczelowej.

McGregor: Przymusowe szczepienia to zbrodnia wojenna!

Conor McGregor na twitterze postanowił skomentować plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Po wpisach reprezentanta Irlandii powstała burza.

Przymusowe szczepienia to zbrodnia wojenna. Czy uważasz, że zmuszanie ludzi do wstrzykiwania czegoś do ich ciał nie jest przestępstwem? Ludzie powinni mieć prawo wyboru. Nie zgadzam się z próbą zmuszenia ludzi do zaszczepienia się przez Unię Europejską, ale wiem, że nasze pieski u władzy zrobią to, co im każą. Nadszedł czas, aby Irlandia opuściła UE (..) Nie jestem przeciwnikiem szczepionek, ale jestem przeciwko niemożności wyboru. Niech Bóg błogosławi tych, którzy myślą inaczej.

Zobacz także:

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO] Widzieliście?

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Niesamowity nokaut we Włoszech! Siedem sekund i było już po wszystkim! [WIDEO] KSW się odezwie?

Walter Pugliesi (8-3) wygrywa, ale w jakim stylu! Reprezentant Włoch potrzebował zaledwie siedmiu sekund, aby ciężko znokautować rywala. ”Kraken” swoje pojedynki toczy w kategorii średniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis