MMA PLGenesisRóżal o rywalu na Genesis: Ma na rozpisce ku**wa wszystkich najlepszych! [WIDEO]

Różal o rywalu na Genesis: Ma na rozpisce ku**wa wszystkich najlepszych! [WIDEO]

Jesteście ciekawi co Marcin “Różal” Różalski powiedział o swoim najbliższym rywalu na gali Genesis? Były mistrz wagi ciężkiej KSW swoją najbliższą walkę stoczy na gołe pięści.

Rywalem Marcina Różalskiego będzie legenda MMA – Josh Barnett. Zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru pierwszej gali Genesis, która odbędzie się 23 października.

Różal o rywalu na Genesis: Ma na rozpisce ku**wa wszystkich najlepszych!

Marcin Różalski udzielił wywiadu, między innymi portalowi MMA.PL, w którym opowiedział o zbliżającym się starciu z Amerykaninem.

Jak “Rózal” podchodzi do konfrontacji na gołe pieści i to od razu z taką legendą, jaką jest Josh Barnett? Jakie ma oczekiwania i czego możemy się spodziewać w jego najbliższej konfrontacji?

Zapraszamy do obejrzenia!

Zobacz także:

Tak zaczynał Jan Błachowicz: “Bez sprzętu, bez maty, ale z wielkimi marzeniami”

Tak zaczynał Jan Błachowicz swoją karierę w mieszanych sztukach walki! Obecny mistrz wagi półciężkiej UFC opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat, na którym trenuje w spartańskich warunkach.

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.

KSW 55: Szacunek po walce! Gustafsson spotyka się z Janikowskim!

To z pewnością nie było proste wyzwanie dla sędziów. W szóstej walce wczorajszej gali KSW Damian Janikowski zmierzył się z Andreasem Gustafssonem. Starcie było bardzo wyrównane i do momentu ogłoszenia werdyktu, żaden z zawodników nie mógł być pewny swojego zwycięstwa.