MMA PLNajnowszeMarcin WrzosekRóżal i Wrzosek wspierają THE WAR! Pierwsza konferencja już za niecałe 2 tygodnie

Różal i Wrzosek wspierają THE WAR! Pierwsza konferencja już za niecałe 2 tygodnie

THE WAR to organizacja, o której już pisaliśmy. Podczas ich gal będziemy mieli możliwość obejrzeć walki na gołe pięści. Będzie to pierwsza taka gala w Polsce, ponieważ nie będą to typowe pojedynki 1 vs. 1. Walczyć będą 3-osobowe zespoły. Do tej pory mieliśmy możliwość obejrzeć batalię 5 na 5, ale wszystko odbywało się w rękawicach i z limitem czasowym. Tylko charakterni wojownicy będą mogli wziąć w turnieju udział. Wygrani mogą liczyć na 150 tysięcy złotych!

THE WAR wspierają polskie gwiazdy sportów walki

Pierwsza oficjalna konferencja prasową organizacji THE WAR odbędzie się w toruńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Bema, 10 kwietnia o godzinie 16:00. Poza prezentacją organizatorów gali, uczestnikami konferencji będą: sędzia Michał Wlazło, lokalny zawodnik sztuk walki z Torunia, Denis Załęcki oraz dwie legendy polskiej sceny sportów walki – Marcin “Różal” Różalski oraz Marcin “Polish Zombie” Wrzosek.

Gala THE WAR to unikalny projekt pojedynków na gołe pięści pomiędzy trzyosobowymi ekipami w jednorundowych pojedynkach, bez limitu czasu. Całość będzie można obejrzeć na transmisji live na fanpage’u The War- walki na gołe pieści.

Zaprezentowano pierwszych uczestników turnieju

Pierwszymi uczestnikami turnieju będą Pruscy Barbarzyńcy z Kwidzyna. Jak sami organizatorzy przyznają, ekipa z Kwidzyna będzie się starała przenieść uliczne umiejętności do areny The War.

Przybywają do nas z województwa pomorskiego, z średniowiecznego Kwidzyna. Doświadczeni w pojedynkach z otaczającymi ich region rywalami, chłopaki którzy nie jedno widzieli i niejednemu zgasili światło. Teraz okaże się, czy przeniosą swoje uliczne umiejętności do klatki The War. Przed wami… Pruscy Barbarzyńcy z Kwidzyna!

Ekipę Pruskich Barbarzyńców tworzą: Arek, Adrian i Mejo. Już w najbliższym dniach poznamy kolejnych uczestników.

Przybywają do nas z województwa pomorskiego, z średniowiecznego Kwidzyna. Doświadczeni w pojedynkach z otaczającymi ich…

Posted by The War on Monday, March 29, 2021

Zobacz także:

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis