MMA PLNajnowszeFAME MMAWrzosek apeluje! Ma pomysł na freak fighterów, którzy wychodzą do klatki tylko po pieniądze!

Wrzosek apeluje! Ma pomysł na freak fighterów, którzy wychodzą do klatki tylko po pieniądze!

Marcin Wrzosek ma za sobą kolejną walkę w freak fightach. ”Polish Zombie” pokazał się z świetnej strony. Wielu kibiców zastanawia się kto tym razem będzie przeciwnikiem byłego mistrza KSW. Wrzosek tym razem w mediach społecznościowych podsunął pomysł freakowym organizacjom – co w przypadku uczestników, którzy widocznie/jawnie wychodzą do klatki tylko po pieniądze.

Wrzosek

Wrzosek rok rozpoczął od nieszczęśliwej przegranej z ”Szelim”. Marcin już na początku doznał poważnej kontuzji, która uniemożliwiła kontynuowanie walki. We wrześniu doszło do rewanżu, gdzie nie było już żadnych niedomówień. Były mistrz KSW zdominował i ostatecznie w trzeciej odsłonie zastopował Piotra Szeligę. Ostatni start ”Polish Zombie” odbył się na FAME ”Reborn”, gdy pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Tomasza ”Zadymę” Gromadzkiego.

Marcin nie tak dawno pojawił się na Kanale Sportowym, gdzie wyjawił, że chętnie stoczy rewanżowy pojedynek z Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Wrzosek podsuwa pomysł!

Marcin Wrzosek ma pomysł jeśli chodzi o freak fighterów, którzy wychodzą do klatki tylko po pieniądze.

Zawodnicy freakowi wobec, których zachodzi obawa, że nie zależy im na wygranej lub takie że mogą się obsrać i podłożyć powinni być wynagradzani systemem UFC. 50% za wyjście, 50% za wygraną

Czy taka opcja jest możliwa? Wydaje się to mało prawdopodobne – tym bardziej w freak fightach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis