MMA PLNajnowszeKSWDoniesienia: Marcin Wrzosek zawalczy po latach w KSW? Znamy więcej szczegółów!

Doniesienia: Marcin Wrzosek zawalczy po latach w KSW? Znamy więcej szczegółów!

To jest spora niespodzianka! W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o walce Marcina Wrzoska w największej organizacji w naszym kraju. Przypomnijmy, że ”Polish Zombie” w przeszłości dzierżył pas mistrzowski KSW w wadze piórkowej. W ostatnich latach Wrzosek zdecydował, że będzie walczył w freak fightach.

Wrzosek

36-latek w KSW stoczył osiem pojedynków z czego cztery zwyciężył. Marcin pas zdobył w grudniu 2016 roku, gdy przed czasem odprawił Artura ”Kornika” Sowińskiego. Tytuł stracił na pierwszej hitowej gali KSW na PGE Narodowym, gdy po całym dystansie musiał uznać wyższość Klebera Koike Erbsta. Wrzosek w polskim gigancie mierzył się także z Salahdine Parnasse, Normanem Parke czy chociażby Borysem Mańkowskim.

Ostatni start Marcina miał miejsce na początku grudnia, gdy wystąpił na FAME ”Reborn”. Kartę otworzył pro sportowym starciem z Tomaszem Gromadzkim w formule K-1. ”Polish Zombie” po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Wrzosek zawalczy na gali KSW Epic?

Już 24 lutego odbędzie się gala KSW Epic w Gliwicach. W walce wieczoru dojdzie do hitowego starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

Artur Przybysz na swoim kanale w materiale ”Damsko – Męsko o freakach” wyjawił, że wedle jego doniesień Marcin Wrzosek zawalczy na zbliżającej się gali KSW Epic.

Kto będzie przeciwnikiem? W ostatnim czasie Wrzosek zapewniał, że chętnie stoczyłby rewanżowy pojedynek z Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis