MMA PLNajnowszeKSWWrzosek nie zawalczy na KSW Epic! Lewandowski zabiera głos: My nie jesteśmy platformą…

Wrzosek nie zawalczy na KSW Epic! Lewandowski zabiera głos: My nie jesteśmy platformą…

Jeszcze nie tak dawno pojawiała się informacja o potencjalnej walce Marcina Wrzoska na dodatkowej gali KSW w 2024 roku. Mowa oczywiście o KSW Epic, które już pod koniec lutego odbędzie się w Gliwicach. Teraz w sprawie walki ”Polish Zombie” głos zabrał jeden z właścicieli Martin Lewandowski.

Wrzosek

36-latek w KSW stoczył osiem pojedynków z czego cztery zwyciężył. Marcin pas zdobył w grudniu 2016 roku, gdy przed czasem odprawił Artura ”Kornika” Sowińskiego. Tytuł stracił na pierwszej hitowej gali KSW na PGE Narodowym, gdy po całym dystansie musiał uznać wyższość Klebera Koike Erbsta. Wrzosek w polskim gigancie mierzył się także z Salahdine Parnasse, Normanem Parke czy chociażby Borysem Mańkowskim.

Wrzosek aktualnie swoje pojedynki toczy w freak fightowych organizacjach, gdzie zdobywa kolejne zwycięstwa.

Lewandowski zabrał głos!

Martin Lewandowski w rozmowie z Karolem Garncarzem wyjawił czy Marcin Wrzosek wystąpi na gali KSW Epic. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że ”Polish Zombie” nie wystąpi w Gliwicach. Był to mocny komentarz Lewandowskiego.

Na pewno na KSW Epic nie zawalczy. My nie jesteśmy platformą, że zawodnicy, którzy od nas odchodzą, mają kończyć u nas kariery. Tak było w przypadku Zawady, drugiego Zawady i każdy chce u nas kończyć karierę. Trzeba było się zastanowić, kiedy inne marzenia tym zawodnikom chodziły po głowie, gdzie ja miałem plan zarówno wobec Marcina, zarówno wobec Zawady. Oni zdryfowali w innych kierunkach. Nie rozumiem, dlaczego skoro zdryfowali, nie powiodło im się, to dlaczego ja mam na koniec dnia dawać im kartę, na zasadzie wszystko jest ok i nic nie było. Nie prawda. Było dużo niesnasek. To jest historia, o której chcę zapomnieć, zarówno jeśli mówimy o Davidzie Zawadzie, jak i Marcinie Wrzosku.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis