MMA PLEFM SHOWNorman ParkeRomanowski ostro o Parke: Te organizacje freakowe zrobiły z Ciebie zawszonego grubasa!

Romanowski ostro o Parke: Te organizacje freakowe zrobiły z Ciebie zawszonego grubasa!

Wiele wskazywało na to, że w następnej walce Tomasz Romanowski zawalczy z Adrianem Bartosińskim. Aktualnie wydaje się jednak, że „Tommy” zmienił kurs i jest chętny na zestawienie z… Normanem Parke.

Romanowski Parke

Tomasz Romanowski (14-8-1) udanie powrócił do klatki organizacji KSW po porażce z rąk Patrika Kincla. Podczas gali KSW 63, zwycięzca programu „Tylko Jeden” pokonał Aleksandara Rakasa przez KO w 1 rundzie. Romanowski zwyciężył zatem drugi pojedynek pod sztandarem polskiego giganta. Wygląda na to, że ma już upatrzonego rywala na swój następny pojedynek…

„Byłeś wojownikiem, a te freakowe organizacje…”

„Tommy” udzielił wywiadu w klatce, w którym wyzwał na pojedynek Adriana Bartosińskiego. Plany te jednak mogą się oddalić, ponieważ wiele mówi się o potencjalnym zestawieniu „Bartosa” z Andrzejem Grzebykiem. Zawodnik ze Stargardu nie zamierza jednak rezygnować z możliwości szybkiego powrotu do klatki.

Dzisiaj za pośrednictwem swojego Instagrama – 32-latek udostępnił post, w którym zaprasza do tańca w klatce… Normana Parke.


Byłeś wojownikiem, a te freakowe organizacje zrobiły z Ciebie zawszonego grubasa. Słyszałem, że chcesz powrócić na wojowniczą ścieżkę. Z miłą chęcią Cię tam przywitam.

Przypomijmy, że „Stormin” ma już zaplanowaną walkę na gali FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru tego wydarzenia zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Walka z Romanowskim będzie musiała zatem odłożyć się w czasie przynajmniej do końcówki roku.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędzów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis