MMA PLBoksWszyscy chcą Jake’a Paula. Vitor Belfort: Chcę i ja!

Wszyscy chcą Jake’a Paula. Vitor Belfort: Chcę i ja!

Wygląda na to, że wszyscy teraz chcą walki bokserskiej z youtuberem – Jakiem Paulem, który zasłynął w świecie sportów walki pokonaniem dwóch byłych mistrzów mieszanych sztuk walki.

Vitor Belfort

Paul w pojedynkach pięściarskich pokonywał już byłego mistrza Bellatora i One Championship – Bena Askrena i byłego mistrza UFC – Tyrona Woodleya.

Teraz chęć walki z popularnym w USA youtuberem wyraził kolejny były mistrz UFC i jeden z pionierów MMA na świecie – Vitor Belfort.

Wszyscy chcą Jake’a Paula. Vitor Belfort: Chcę i ja!

Belfort minionej nocy znokautował w ringu bokserskim byłego mistrza świata w boksie – Evandera Holyfielda. Choć brzmi to nieźle, to trzeba zaznaczyć, że Holyfield ma obecnie prawie… 59 lat!

Walka Belforta była starciem do jednej bramki i zakończyła się już w pierwszej rundzie:

Po tym zwycięstwie Vitor Belfort dołączył do grona zawodników, którym marzy się teraz walka z youtuberem – Jakiem Paulem. Brazylijczyk jest kolejnym zawodnikiem, który chce “wyjaśnić” youtubera.

Co ciekawe, Belfort rzucił też wyzwanie w postaci zakładu o 25 milionów dolarów, które z ich pojedynku zgarnie tylko… zwycięzca.

Czy Jake Paul na to pójdzie?

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis