MMA PLBoksRoberto Soldić trenuje z medalistą olimpijskim w boksie! [WIDEO]

Roberto Soldić trenuje z medalistą olimpijskim w boksie! [WIDEO]

Roberto Soldić (18-3) postanowił podszkolić swoje umiejętności bokserskie. Mistrz KSW obecnie trenuje na sali z utytułowanym Filipem Hrgoviciem (12-0, 10 KO).

Soldić

Brązowy medalista olimpijski szykuje się do ważnego starcia. Filip w lecie ma zmierzyć się z Michaelem Hunterem (19-1-1, 13 KO), a będzie to eliminator do pasa IBF wagi ciężkiej. Do tej pory Hrgović prezentował się z świetnej strony, ale dopiero walka z Amerykaninem może odpowiedzieć nam na parę pytań.

Roberto Soldić w mocnej formie!

Roberto Soldić (18-3) nie ma jeszcze ogłoszonej walki w KSW, ale pozostaje w dobrej formie. ”RoboCop” aktualnie szlifuje boks, a na sali trenuje z utalentowanym Filipem Hrgoviciem (12-0, 10 KO).

26-latek ostatni pojedynek stoczył czternastego listopada. Chorwat pod koniec pierwszej odsłony zdemolował legendę KSW – Michała Materlę. Roberto postanowił przejść do wagi średniej, bo nie widział już nowego wyzwania w półśredniej, gdzie dalej dzierży pas mistrzowski.

Zobacz także:

Paul Daley wolnym agentem! Będzie hitowa walka z Soldiciem?

Paul Daley oficjalnie wolnym agentem! Zawodnik poinformował o swojej aktualnej sytuacji kontraktowej za pośrednictwem relacji na Instagramie. Jest zainteresowany występem dla KSW!

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki! To dobry pomysł?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis