MMA PLBoksTo nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.

Adamek

Adamek swój ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku. Była to walka w Chicago z niepokonanym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Amerykanin przystępując do tego pojedynku był 40-kilogramów cięższy od naszego reprezentanta. Warto również dodać, że chwilę później u Millera pojawiły się potworne problemy po wpadce dopingowej.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Adamek jednak szybko nie zakończy kariery?

Wszystko na to wskazuje, że Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) nie szybko zakończy swoją barwną karierę. ”Góral” w rozmowie z Super Expressem zdradził, że czekają go jeszcze trzy pojedynki.

Nie ma biedy, ale chcę stoczyć jeszcze trzy walki. Kibice zobaczą mnie latem w Polsce.

Adamek to były mistrz federacji IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej. Ponadto Adamek jeszcze przed przejściem na zawodowstwo zdobywał znaczące sukcesy. Tomek jest medalistą mistrzostw Europy amatorów i międzynarodowym mistrzem Polski.

Zobacz także:

Don Kasjo o walce z Parkiem na FAME MMA 10: To jedna z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce! Przesadził?

Don Kasjo o nadchodzącej walce bokserskiej z Normanem Parkiem, do której dojdzie na gali FAME MMA 10 wypowiedział się dla portalu bokser.org, gdzie wprost nazwał nadchodzącą konfrontację “jedną z największych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce”.

Są zwolennicy i przeciwnicy! Kołecki się zaszczepił, a Szadziński gwarantuje: Nie ma takiej opcji! Team Kołecki czy Team Szadziński?

Temat szczepień wzbudza dużą dyskusję na całym świecie. Kraje są podzieleni na zwolenników i przeciwników całej sytuacji. Mamy już pierwszy przykład w polskim MMA!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis