MMA PLKSWPaul Daley wolnym agentem! Będzie hitowa walka z Soldiciem?

Paul Daley wolnym agentem! Będzie hitowa walka z Soldiciem?

Paul Daley oficjalnie wolnym agentem! Zawodnik poinformował o swojej aktualnej sytuacji kontraktowej za pośrednictwem relacji na Instagramie. Jest zainteresowany występem dla KSW!

Paul Daley (43-17-2) to legenda mieszanych sztuk walki. Zawodnik w przeszłości występował dla m.in. UFC, jednak wyrzucono go po 3 walkach, ponieważ po walce z Joshem Koscheckiem opluł swojego przeciwnika. Od 2015 roku występuje na galach Bellatora. Dla organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera stoczył do tej pory 12 pojedynków, z których ośmiokrotnie wychodził zwycięsko. W przeszłości walczył z takimi ikonami jak Jorge Masvidal czy Nick Diaz. Obecnie znajduje się na fali trzech zwycięstw z rzędu, z których dwa ostatnie kończył przed czasem. Brytyjczyk znany jest ze swojego kontrowersyjnego stylu, jednak również ze swojej bardzo skutecznej stójki.

Paul Daley wolnym agentem!

Późnym popołudniem, Daley poinformował za pośrednictwem relacji na Instagramie, że jest aktualnie wolnym agentem, więc szuka pracodawcy. Oznaczył na niej również organizacje, których usługami jest zainteresowany. Nie zabrakło na niej organizacji KSW. Wielokrotnie słyszeliśmy już o zestawieniu Daley vs. Soldić, więc teraz byłby idealny moment, żeby podjąć współpracę z Brytyjczykiem.

Daley

Daley wyraził również chęć wystąpienia dla PFL, ONE czy ponownie dla Bellatora. “Semtex” jest bardzo znaną postacią w świecie sportów walki, a zwłaszcza na wyspach, dlatego na brak zainteresowania nie powinien narzekać

Zobacz także:

Oktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza południowej granicy. Organizacja Oktagon MMA – poinformowała na swoim Facebook’u, że Marcin Naruszczka zawalczy na gali Oktagon 24. Rywalem Polaka będzie Eric Spicely. Walka będzie miała status eliminatora do walki o pas wagi średniej, który dzierży Karlos Vemola.

Radczenko nie odpuszcza: Szpilka nie lubi mocno bijących zawodników

Pierwsza walka Radczenko vs. Szpilka, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Zwycięzcą zeszłorocznego pojedynku został “Szpila”, jednak werdykt sędziowski nie był dobrze odebrany. Ukrainiec, wciąż celuje w rewanż z Polakiem, więc co jakiś czas zaczepia go w mediach. “Artur nie lubi mocno bijących zawodników” – powiedział w wywiadzie dla Interii Radczenko.

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis