MMA PLNajnowszeRobert RuchałaRobert Ruchała robi pierwszy tatuaż: Ból gorszy od lowkicka [WIDEO]

Robert Ruchała robi pierwszy tatuaż: Ból gorszy od lowkicka [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) to aktualny tymczasowy mistrz wagi piórkowej. Zawodnik zrobił sobie… pierwszy tatuaż.

Robert Ruchała robi pierwszy tatuaż
Foto: Robert Ruchała YouTube

Pierwsza “dziarka” okazała się tematem premierowego odcinka vloga na nowo założonym kanale w serwisie YouTube. W ramach vloga Robert zamierza relacjonować swój pobyt w USA. Mistrz KSW wkrótce po wykonaniu tatuażu wybrał się bowiem za ocean, aby trenować w jednym z najsłynniejszych klubów MMA na świecie, czyli American Top Team. Na Florydzie trenuje też kilku innych Polaków jak choćby Mateusz Gamrot, Krzysztof Jotko czy Mateusz Rębecki.

Motywem tatuażu Ruchały okazały się wizerunki tygrysa i smoka. Zawodnik postanowił wytatuować sobie całą lewą rękę. W trakcie nagrywania vloga Robert porównywał też ból podczas jego wykonywania do… przyjęcia lowkicka podczas walki w MMA.

Oprócz wizyty u tatuażysty kamera towarzyszyła Robertowi również podczas seminarium, które prowadził wspólnie z Kamilem Szkaradkiem. To również reprezentant Grapplingu Kraków występujący w Federacji KSW. Kamil podobnie jak i Robert nie zaznał jeszcze porażki w zawodowej karierze. Wygrał bowiem 4 walki, w tym dwie już w KSW. Podczas seminarium Ruchała wraz kolegą pokazał adeptom kilka prostych technik.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka vloga.

BÓL GORSZY OD LOWKICK’a | Robert Ruchała #vlog

Wkrótce na kanale Roberta Ruchały będą się pojawiać również kolejne odcinki vlogi

Przypominamy również, że w czerwrcu odbędzie się Ruchała Camp – seminarium sportowo-mentalne w Zakopanem.

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis