MMA PLNajnowszeKaczmarczykKaczmarczyk chce walczyć o pas! Apeluje do Ruchały: Poczekaj, zrobimy kosmiczną walkę!

Kaczmarczyk chce walczyć o pas! Apeluje do Ruchały: Poczekaj, zrobimy kosmiczną walkę!

Patryk Kaczmarczyk (11-2) ma mocną pozycję po ostatnim kapitalnym i jakże ważnym zwycięstwie. Zawodnik z Radomia w swoim następnym pojedynku chciałby zawalczyć o tytuł mistrzowski w największej organizacji w naszym kraju. Kaczmarczyk ma także na celowniku konkretnego rywala! Patryk chciałby stoczyć rewanżowy pojedynek z Robertem Ruchałą (9-1), który zapewnił mu pierwszą zawodową przegraną.

Kaczmarczyk

Do ich pierwszej walki doszło w karierze amatorskiej. Na gali Thunderstrike Fight League 15 zwycięsko wyszedł z tego starcia Kaczmarczyk. W zawodowstwie zaś spotkali się w październiku 2021 roku na gali KSW 64. Ruchała zrobił znaczące postępy i zaskoczył swojego przeciwnika. Tym razem zwycięsko wyszedł Ruchała, który po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Ruchała w ostatniej walce stanął przed szansą zdobycia prawowitego pasa kategorii piórkowej. Robert przed własną publicznością doznał pierwszej przegranej. Salahdine Parnasse pod koniec czwartej odsłony znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem.

Kaczmarczyk apeluje do Ruchały!

Patryk Kaczmarczyk w ostatnim pojedynku sprawił jedną z największych niespodzianek w polskim MMA w 2023 roku. Zawodnik z Radomia jednogłośną decyzją sędziów pokonał faworyzowanego Daniela Rutkowskiego. Kaczmarczyk dwa razy posłał ”Rutka” na deski.

Kaczmarczyk jest pewny swego i chciałby w swojej następnej walce stanąć przed szansą mistrzowską. Tym razem Patryk w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyszedł z apelem do Roberta Ruchały.

Jestem po wstępnych rozmowach z KSW. Delikatnie rozjeżdżają nam się terminy walki, którą chcielibyśmy zrobić. Ja nie ukrywam, że moim celem teraz jest walka o pas. Ja tylko i wyłącznie chcę w następnej walce walczyć 5 rund i o pas. Mam taki statement do Roberta Ruchał. Robert! Wiem, że masz zapewnioną walkę w jakimś tam terminie, ale ja proszę cię o to, żebyś poczekał 2 miesiące od tego terminu i zrobimy naprawdę kosmiczną walkę. Mam nadzieję, że o pas KSW. Tylko jedna prośba, żeby na mnie poczekał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis