MMA PLNajnowszeUFCKolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Kacprzak

W ostatnim czasie były również pogłoski, że wojownik z Radomia dostał propozycję walki o pas w organizacji Oktagon. Byłaby to walka z niepokonanym Losene Keita (11-0). Tym samym nasz reprezentant nie może narzekać na brak ciekawych ofert.

Kacprzak aktualnie może pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu – w tym cztery zakończone przed czasem. Piotr ma za sobą epizod w największej organizacji w naszym kraju. 25-latek wystąpił przed własną publicznością na gali KSW 68, gdzie wypunktował Jose Marcosa z Brazylii. Kacprzak tytuł organizacji Babilon MMA wywalczył pokonując Damiana Zorczykowskiego. Piotr ma już za sobą jedną udaną obronę pasa, kiedy pod koniec drugiej odsłony poddał Krzysztofa Mendlewskiego.

Kacprzak wystąpi na Contender Series?

Tego nie możemy wykluczyć! Artur Gwóźdź menadżer wspomnianego zawodnika w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest blisko występu w Contender Series. 

Mogę wam zdradzić. Piotrek Kacprzak trafi do UFC. Trwają rozmowy. Jeżeli to będzie, to lipiec-sierpień-wrzesień Contender Series.  

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Roberto Soldić ponownie zabiera głos po walce: Cel pozostaje ten sam! Niech Bóg błogosławi! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-4) ponownie zabrał głos po swojej drugiej walce w One Championship. Były podwójny mistrz KSW nie zamierza się załamywać i podkreśla, że cel pozostaje ten sam! ”Robocop” po pięciu latach doznał czwartej przegranej w zawodowej karierze.

Uznany komentator UFC nie ma wątpliwości: Gamrot w tym roku awansuje do TOP 5! Co wy na to?

Zapewne już niebawem poznamy szczegóły kolejnej walki Mateusza Gamrota (22-2) w największej organizacji na świecie. Polak ostatnio postanowił zaryzykować i przyjął walkę w ostatniej chwili. Jon Anik w rozmowie z TVP Sport opowiedział chociażby o kulisach swojej pracy czy relacjach z zawodnikami. Uznany komentator UFC jest przekonany, że ”Gamer” w tym roku awansuje do TOP 5 w wadze lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis