MMA PLNajnowszeKSWMistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA

Mistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA

Co za wiadomość! Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała od kilku dni trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA. Zawodnik z Nowego Sącza przygotowuje się tam do kolejnego pojedynku.

Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA

Ruchała kilka dni temu ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że pojechał do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Mistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA

Później zdradził po co poleciał dokładnie. Otóż, 25-latek trenuje w American Top Team pod okiem m.in. jednego z najlepszych w tym fachu – trenera Mike’a Browna. Towarzyszy mu między innymi były mistrz FEN, a obecnie zawodnik UFC Mateusz Rębecki, a inni Polacy związani z tym klubem to na przykład: Mateusz Gamrot i Joanna Jędrzejczyk.

Robert Ruchała przygotowuje się do walki o pełnoprawne mistrzostwo wagi piórkowej. Od tego, z kim zmierzy się o to trofeum zadecydują z pewnością wyniki gali XTB KSW Colloseum 2, na której to walczyć będzie mistrz wagi piórkowej KSW – Salahdine Parnasse (zmierzy się o drugi pas z Marianem Ziółkowskim) oraz dwóch innych pretendentów: Daniel Rutkowski i Adam Soldaev.

Zobacz także:

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”… Zaskoczeni?

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach! Co wy na to?

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis