MMA PLArchiwumMateusz Chińczyk RębeckiW towarzystwie światowych gwiazd! Ruchała i Rębecki trenują w ATT!

W towarzystwie światowych gwiazd! Ruchała i Rębecki trenują w ATT!

To bardzo ważna wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki w Polsce! Gwiazda KSW – Robert Ruchała oraz wschodząca gwiazda UFC – Mateusz Rębecki trenują w ATT w Stanach Zjednoczonych! To jeden z najlepszych klubów sportów walki na świecie!

Ruchała i Rębecki trenują w ATT!

Treningi wśród światowych gwiazd zawsze przynoszą najlepsze efekty. Wie o tym m.in Joanna Jędrzejczyk czy Mateusz Gamrot, którzy regularnie trenują w American Top Team, a doszkalanie się w realiach klubu z Florydy pozwoliło im być albo na samym szczycie (w przypadku Jędrzejczyk) albo blisko szczytu (w przypadku Gamrota).

Teraz swoje umiejętności wśród najlepszych doskonalą Ruchała i Rębecki.

W towarzystwie światowych gwiazd! Ruchała i Rębecki trenują w ATT!

O treningach w jednym z najlepszych klubów sportów walki na świecie, Ruchała i Rębecki poinformowali w swoich mediach społecznościowych:

Obaj przygotowują się do swoich kolejnych walk zawodowych. Robert Ruchała to były tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW, którego jedynym pogromcą w karierze jest Salahdine Parnasse. Polak przegrał z Francuzem przez TKO w czwartej rundzie podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu. Ruchała teraz będzie chciał wrócić na zwycięskie tory, ale jego najbliższa walka dopiero zostanie ogłoszona.

Mateusz Rębecki to zawodnik, któremu pseudonim nadał sam Dana White nazywając Polaka “Rebeastie”. Polak ma za sobą już dwie walki w klatce UFC, w których pokonywał Nicka Fiore oraz Loika Radzhabova. Obecnie przygotowuje się on do swojej kolejnej walki, która odbędzie się na prestiżowej gali UFC 295: Jones vs Miocic w Nowym Jorku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis