MMA PLNajnowszeRobert RuchałaRuchała Camp – mistrz KSW zaprasza na seminarium mentalno-sportowe

Ruchała Camp – mistrz KSW zaprasza na seminarium mentalno-sportowe

Już w czerwcu w Zakopanem odbędzie się Ruchała Camp. Specjalne 3-dniowe seminarium mentalno-sportowe przeznaczone zarówno dla amatorów jak i zawodowców.

Ruchała Camp
Foto: Robert Ruchała

Ruchała ma obecnie nieskazitelny rekord 9 zwycięstw bez ani jednej porażki. Sześć z nich odniósł już w największej polskiej organizacji MMA. Doskonałe występy w okrągłej klatce doprowadziły go do szansy walki o tymczasowy pas wagi piórkowej w marcu bieżącego roku. Na gali KSW 80 reprezentant Grapplingu Kraków zatrzymał w piątej rundzie doświadczonego Niemca Lom-Aliego Eskijewa zdobywając w ten sposób tytuł.

Seminarium potrwa 3 dni. W jego ramach odbędą się treningi sportowe oraz wykłady dotyczące mentalu. Uczestnicy wydarzenia będą mieć też zapewnione wyżywienie czy basen w ramach regeneracji. Koszt seminarium to 1300 zł. Szczegóły oraz dane do kontaktu można znaleźć w poniższym poście.

“Mam wielką przyjemność zaprosić Was na 3 dniowe seminarium mentalno-sportowe, które odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem w dniach 16/17/18 czerwca 2023.

Mentorem i głównym prowadzącym RUCHAŁA CAMP jest Robert Ruchała – tymczasowy mistrz KSW w wadze piórkowej. Tariel Zandukeli, były zawodowy bokser z rekordem 11-2-0, trener boksu, sędzia GROMDY i MAX LIGI poprowadzi treningi stójkowe.

Misją seminarium jest wzmocnienie mentalne każdego uczestnika, pokazanie drogi do realizacji marzeń. Zwiększenie pewności siebie oraz samodyscypliny.

Nie ma znaczenia czy jesteś na początku swojej przygody ze sztukami walki, nie ma znaczenia jaką sztukę walki trenujesz, czy jesteś amatorem czy zawodowcem, wiek to stan umysłu. Zapraszamy każdego, kto chce iść po swoje marzenia…

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać. Jim Ryun

Cena 1300 zł zawiera:

2 noclegi pełne wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje 3 treningi dziennie (poranny rozruch, stójka, MMA) Wykłady – sztuka mentalu wg Roberta Ruchały i jego Trenera Techniki oddechu, medytacja, coaching Basen Ognisko integracyjne Rushguard Ochraniacz na zęby Plecak- pełen niespodzianek od partnerów i sponsorów Ubezpieczenie NNW Parking

TERMIN ZGŁOSZEŃ I OPŁATY DO 01-06-2023. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Zgłoszenia wysyłamy na maila ruchala.camp@gmail.com

W treści maila wpisujemy: Imię, nazwisko, rozmiar koszulki i nr telefonu

W odpowiedzi wyślemy numer konta i regulamin CAMPU. W razie pytań zapraszam do kontaktu Tel. 535 834 022″

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na 3 dniowe seminarium mentalno-sportowe, które odbędzie się w Centralnym Ośrodku…

Posted by Robert Ruchała on Saturday, April 29, 2023

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis