MMA PLKSWRizin FF 27: Były mistrz KSW z następnym efektownym zwycięstwem! [WIDEO]

Rizin FF 27: Były mistrz KSW z następnym efektownym zwycięstwem! [WIDEO]

Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Były mistrz KSW wystąpił na dzisiejszej gali Rizin FF 27 w mieście Nagoja. Japończyk odnotował następną efektowną wygraną.

Przypomnijmy, że 31-latek stoczył już trzeci pojedynek po ostatnim występie w Polsce. Koike wystąpił wtedy na gali KSW 46 w Gliwicach, gdzie widzieliśmy zestawienie mistrz vs mistrz. Japończyk skrzyżował rękawice z Mateuszem Gamrotem. Polak nie pozostawił wątpliwości i wygrał po 5-rundach pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Były mistrz KSW znów wygrywa przed czasem!

To jest prawdziwy magik w parterze! Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą drugie zwycięstwo w prestiżowej organizacji Rizin FF. 31-latek w drugiej rundzie (trójkątem nogami) poddał rodaka Kazumase  Majima (14-3).

Rizin FF

Kleber z drugim zwycięstwem w organizacji Rizin FF

Posted by MMA SHOTY on Sunday, March 21, 2021

Wielu kibiców w Polsce ma dalej nadzieje, że Koike wróci jeszcze do KSW. Kleber w największej organizacji w naszym kraju odnotował siedem pojedynków – z czego pięć zwyciężył.

Zobacz także:

Zobaczcie jak Pudzianowski zakończył sobotnią walkę! Liczyliście na więcej?

Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) bez większych problemów pokonał Nikolę Milanovicia (0-1) w walce wieczoru gali KSW 59.

Lawrence Okolie nokautuje ”Główkę”! Krzysztof Głowacki jeszcze wróci?

Lawrence Okolie (16-0, 13 KO) w wielkim stylu udowodnił, że należy do najlepszych zawodników wagi junior ciężkiej. Brytyjczyk w walce wieczoru w szóstej rundzie znalazł sposób na znokautowanie Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO).