MMA PLKSWKSW 59: Mariusz Pudzianowski szybko rozprawił się z Nikolą Milanoviciem [WIDEO]

KSW 59: Mariusz Pudzianowski szybko rozprawił się z Nikolą Milanoviciem [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) bez większych problemów pokonał Nikolę Milanovicia (0-1) w walce wieczoru gali KSW 59.

Milanović wyprowadził niskie kopnięcie. Potem ruszył na Pudzianowskiego i docisnął go do siatki. Serb próbował sprowadzić, ale nie udało mu się to. “Puzdzian” dopadł do lężacego na macie przecinwika i po serii jego ciosów pojedynek został przerwany.

Cała walka trwała zaledwie 72 sekundy. Debiutujący w zawodowym MMA Milanović przyjął walkę w ostatniej chwili po tym jak “Bombardier’ z Senegalu doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Pochodzący z Serbii Milanović od kilkunastu lat mieszka w Łodzi. Tto trzykrotny mistrz Polski w judo w kategorii masters oraz mistrz Polski w sambo z 2019 roku, Pudzianowski odniósł zaś drugie z rzędu zwycięstwo w klatce KSW. Wcześniej były strongman pokonał bowiem Erko Juna.

Zobacz także:

Jest nowy rywal “Pudziana” na KSW 59. To olbrzym! Mistrz judo i sambo!

Federacja KSW w ostatniej chwili znalazła nowego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego (13-7) w walce wieczoru gali KSW 59.

Punchdown 3: wyniki na żywo. Czy Bonus BGC zaprezentuje słynnego luja ogłuszacza?

Zapraszamy do wspólnego oglądania gali Punchdown 3. To już trzecia kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.