MMA PLKSWKSW 59: Mariusz Pudzianowski szybko rozprawił się z Nikolą Milanoviciem [WIDEO]

KSW 59: Mariusz Pudzianowski szybko rozprawił się z Nikolą Milanoviciem [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) bez większych problemów pokonał Nikolę Milanovicia (0-1) w walce wieczoru gali KSW 59.

Milanović wyprowadził niskie kopnięcie. Potem ruszył na Pudzianowskiego i docisnął go do siatki. Serb próbował sprowadzić, ale nie udało mu się to. “Puzdzian” dopadł do lężacego na macie przecinwika i po serii jego ciosów pojedynek został przerwany.

Cała walka trwała zaledwie 72 sekundy. Debiutujący w zawodowym MMA Milanović przyjął walkę w ostatniej chwili po tym jak “Bombardier’ z Senegalu doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Pochodzący z Serbii Milanović od kilkunastu lat mieszka w Łodzi. Tto trzykrotny mistrz Polski w judo w kategorii masters oraz mistrz Polski w sambo z 2019 roku, Pudzianowski odniósł zaś drugie z rzędu zwycięstwo w klatce KSW. Wcześniej były strongman pokonał bowiem Erko Juna.

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.