MMA PLKSWRizin 28: Były mistrz KSW dusi do nieprzytomności! Kleber Koike Erbst zawalczy o pas! [WIDEO]

Rizin 28: Były mistrz KSW dusi do nieprzytomności! Kleber Koike Erbst zawalczy o pas! [WIDEO]

To jest prawdziwy magik w parterze! Kleber Koike Erbst (28-5-1) dzisiejszym efektownym zwycięstwem w Tokio zapewnił sobie walkę o pas w prestiżowej organizacji Rizin FF. Były mistrz KSW wystąpił w walce wieczoru 28 edycji.

31-latek aktualnie może pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu – wszystkie zakończył przed czasem. Ostatnią przegraną Koike odniósł w Gliwicach, gdy po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Mateuszem Gamrotem.

Całą walkę zobaczycie poniżej:

Kleber Koike Erbst znów w efektownym stylu!

Kleber Koike Erbst (28-5-1) wystąpił w walce wieczoru dzisiejszej gali Rizin 28 w Tokio. Były mistrz KSW w drugiej odsłonie do nieprzytomności zadusił rodaka – Mikuru Asakure (14-3). Tym zwycięstwem Koike zapewnił sobie walkę o pas w prestiżowej organizacji.

Zobaczcie w jakim stylu:

Na gali w Tokio doszło też do dużej niespodzianki! Roberto de Souza (12-1) w niecałe dwie minuty poddał faworyzowanego Tofiqa Musayeva (18-4). Brazylijczyk tym samym został nowym mistrzem organizacji.

Zobacz także:

Lewandowski o walce Kołecki-Szostak: Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie! Martin Lewandowski wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Jeden z właścicieli KSW jest chętny na zorganizowanie takiego starcia.

Szostak gotowy na walkę z Kołeckim na KSW 62: My z Szymonem za sobą nie przepadamy… Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Akop Szostak (4-3) jest gotowy na duże wyzwanie! Reprezentant WCA Fight Team w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Trzeba przyznać, że medalista olimpijski w takim starciu byłby dużym faworytem bukmacherów.