MMA PLArchiwumBez kategoriiLewandowski o walce Kołecki-Szostak: Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę!

Lewandowski o walce Kołecki-Szostak: Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę!

To jest spore zaskoczenie! Martin Lewandowski wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Jeden z właścicieli KSW jest chętny na zorganizowanie takiego starcia.

Lewandowski

Medalista olimpijski już siedemnastego lipca stoczy swój czwarty pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Warto zaznaczyć, że Martin Lewandowski nie tak dawno wspominał o walce o pas w wykonaniu Kołeckiego.

Oczywiście walka Kołeckiego z Narkunem chodzi nam po głowie. Czy zmierzą się na KSW 62, czy na kolejnej gali, to się okaże. Na pewno pojedynek z Narkunem to jest przyszłość Kołeckiego, pod warunkiem, że będzie się cały czas rozwijał w taki sposób, w jaki rozwijał się dotychczas.

Lewandowski o Szostaku: Jego deklaracja mnie pozytywnie zaskoczyła! 

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Lewandowski jest gotowy, aby starcie odbyło się już w lipcu!

Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę, ale rzeczywiście Akop nie jest jedynym przeciwnikiem. W ogóle w takim pierwotnym podejściu był ktoś inny, ale rzeczywiście zapowiedź Akopa zburzyła nasze myślenie o tej walce. Czy ona z tych różnych względów, medialnych, dwa dobre nazwiska czy na tą galę wakacyjną będą dobrze dopasowane. Rozmawiamy, ale czy to dojdzie do skutku? Jeszcze chwila (…) Na pewno tak, ale pamiętaj nie wszyscy zawodnicy/nie każda walka musi być jakiś wznoszeniem się na swoje wyżyny sportowe. Czasami są walki, bo kibice tego pragną, bo będzie bardziej medialna, bardziej w inny sposób sportowa. Mieliśmy duże przeboje z Akopem, więc mnie to ucieszyło, że Akop stwierdził – że chce wrócić, bo nie mogliśmy się porozumieć/miał kontuzje i nasze drogi się rozeszły. Ja miałem wrażenie na stałe, więc jego deklaracja mnie pozytywnie zaskoczyła. Na ostatniej gali w studiu był Akop i też nim rozmawiałem i tak było nie do końca.. czuł się, że może wrócić do nas.       

Zobacz także:

Mateusz Murański ma już zaplanowaną następną walkę! ”Rywal będzie ode mnie cięższy o 15 kilogramów”!

Będzie tak jak zapowiadał! Mateusz Murański w mediach społecznościowych zdradził, że swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy jeszcze w wakacje. Co ciekawe jego przeciwnik ma być… 15 kilogramów cięższy!

MMA VIP: Organizacja nagrodzona! Otrzymali nagrodę Top Polish Brands! Zaskoczeni?

Wczoraj doszło do spotkania, na którym organizacja MMA VIP została doceniona – otrzymali nagrodę Top Polish Brands. Przypomnijmy, że federacja posiada trzech właścicieli (Marcin Najman, Dariusz Kosowski oraz Kacper Woźniak).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis