MMA PLFAME MMARed wystąpi na FAME MMA! Jego rywalem ma być… “L Pro”!

Red wystąpi na FAME MMA! Jego rywalem ma być… “L Pro”!

Red wystąpi na gali FAME MMA! Tak, powtarzamy – Red, czyli Ernest Ivanda wystąpi na gali FAME MMA! Menadżer i sympatyk mieszanych sztuk walki wejdzie do klatki i pokaże swoje sportowe umiejętności!

Red FAME MMA
Foto: Facebook/ Ernest Ivanda

Ale to nie dość informacji, twitterowy insider MMAPudelek podał nawet rywala dla Reda.

Red wystąpi na FAME MMA! Jego rywalem ma być… “L Pro”!

Przeciwnikiem Reda ma być… Mateusz “L Pro” Łapot. Ten drugi ma już doświadczenie z walki w klatce. na gali FAME MMA 6 w marcu 2020 roku mierzył się z dzisiejszym mistrzem FAME MMA – “Kubańczykiem”. “L Pro” tamtą walkę przegrał przez TKO i nie miał żadnych argumentów w walce z wysportowanym przeciwnikiem.

Na szczęście dla niego, Red nie jest tak wysportowany i ich pojedynek – przynajmniej na papierze – wygląda na bardziej wyrównany.

Zaznaczamy, że na razie nie znamy daty walki Reda z “L Pro”, ale możliwe, że obaj pójdą na żywioł i wejdą do klatki już 15 maja na gali FAME MMA 10.

Tomasz Sarara o FAME MMA: Nie jest łatwo, ale próbuje się przyzwyczaić!

Tomasz Sarara w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził swoją obecną opinię na temat FAME MMA. Freakowa organizacja w krótkim czasie zyskała dużą popularność.

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Trener Piotr Bagiński komentuje przegraną Narkuna na KSW 60: Zmęczenie, chaos się wdarł…

Piotr Bagiński skomentował ostatnią walkę Tomasza Narkuna (18-4), który po raz drugi stanął przed szansą zdobycia pasa wagi ciężkiej w organizacji KSW. Trener gwarantuje, że jego podopieczny był w dobrej formie, ale dość szybko pojawił się chaos i zmęczenie…

Zobacz także:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis