MMA PLKSWKSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Nikola Milanović to jedna z najgłośniejszych postaci ostatnich tygodni w środowisku MMA. Zawodnik stał się osobą bardzo rozpoznawalną, ponieważ zastąpił Bombardiera na kilka godzin przed walką wieczoru gali KSW 59.

Milanović: Nie lubię takiego zachowania!

Serb, coraz częściej udziela wszelakich wywiadów, które dodatkowo promują jego osobę. Nikola był obecny na gali KSW 60, gdzie w walce wieczoru mogliśmy zobaczyć pojedynek, o pas wagi ciężkiej. Bohaterami dania głównego sobotniej gali byli Phil De Fries oraz Tomasz Narkun. W wywiadzie dla kanału TVreklama, Milanović odpowiedział na pytanie, z kim chciałby się zmierzyć w przypadku ewentualnej kontuzji jednego z bohaterów main eventu.

“Wolałbym się zmierzyć z Narkunem, ponieważ on nie ma szacunku do swoich rywali. Nie lubię takiego zachowania. Chętnie bym go sprawdził.”

Serb – do tej pory – stoczył jeden pojedynek w formule MMA. Wcześniej zawodowo walczył w judo oraz sambo.

Tomasz Narkun to obecny mistrz wagi półciężkiej KSW. Zawodnik reprezentujący Berserkers Team Szczecin występuje dla polskiej organizacji od 2014 roku. Podczas swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Mamed Khalidov, Goran Reljić czy Ivan Erslan. Ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 60, gdzie przegrał – w rewanżowej walce – z Philem De Friesem. Walka miała status mistrzowski i była głównym wydarzeniem tej gali.

Zobacz także:

Brąz Skibińskiego, Shakalova ze złotem na Mistrzostwach Europy w grapplingu!

W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy w grapplingu. Następny znaczący sukces odnotował nasz reprezentant Daniel Skibiński (17-5). Ponadto złoty medal zdobyła Ekaterina Shakalova (5-1) żeńska gwiazda organizacji Fight Exclusive Night.

Marian Ziółkowski zawalczy w boksie? Artur Szpilka komentuje: Ma świetny boks!

Marian Ziółkowski (23-8-1) ma za sobą pierwszą udaną obronę pasa kategorii lekkiej w organizacji KSW. Menedżer ”Golden Boya” na twitterze zapytał kibiców – co sądzą o walce jego zawodnika w formule bokserskiej. Taki pomysł skomentował również Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

Rusza akcja #WalczNaFEN! Polska organizacja poszukuje zawodników do występu na majowej gali!

W sieci rusza akcja #WalczNaFEN, w której udział może wziąć dosłownie każdy! Fight Exclusive Night rozpoczyna pionierski projekt, po którym można zostać zawodnikiem polskiej organizacji oraz wystąpić na gali FEN 34.