MMA PLKSWKSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Milanovic

Nikola Milanović to jedna z najgłośniejszych postaci ostatnich tygodni w środowisku MMA. Zawodnik stał się osobą bardzo rozpoznawalną, ponieważ zastąpił Bombardiera na kilka godzin przed walką wieczoru gali KSW 59.

Milanović: Nie lubię takiego zachowania!

Serb, coraz częściej udziela wszelakich wywiadów, które dodatkowo promują jego osobę. Nikola był obecny na gali KSW 60, gdzie w walce wieczoru mogliśmy zobaczyć pojedynek, o pas wagi ciężkiej. Bohaterami dania głównego sobotniej gali byli Phil De Fries oraz Tomasz Narkun. W wywiadzie dla kanału TVreklama, Milanović odpowiedział na pytanie, z kim chciałby się zmierzyć w przypadku ewentualnej kontuzji jednego z bohaterów main eventu.

“Wolałbym się zmierzyć z Narkunem, ponieważ on nie ma szacunku do swoich rywali. Nie lubię takiego zachowania. Chętnie bym go sprawdził.”

Serb – do tej pory – stoczył jeden pojedynek w formule MMA. Wcześniej zawodowo walczył w judo oraz sambo.

Tomasz Narkun to obecny mistrz wagi półciężkiej KSW. Zawodnik reprezentujący Berserkers Team Szczecin występuje dla polskiej organizacji od 2014 roku. Podczas swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Mamed Khalidov, Goran Reljić czy Ivan Erslan. Ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 60, gdzie przegrał – w rewanżowej walce – z Philem De Friesem. Walka miała status mistrzowski i była głównym wydarzeniem tej gali.

Zobacz także:

Brąz Skibińskiego, Shakalova ze złotem na Mistrzostwach Europy w grapplingu!

W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy w grapplingu. Następny znaczący sukces odnotował nasz reprezentant Daniel Skibiński (17-5). Ponadto złoty medal zdobyła Ekaterina Shakalova (5-1) żeńska gwiazda organizacji Fight Exclusive Night.

Marian Ziółkowski zawalczy w boksie? Artur Szpilka komentuje: Ma świetny boks!

Marian Ziółkowski (23-8-1) ma za sobą pierwszą udaną obronę pasa kategorii lekkiej w organizacji KSW. Menedżer ”Golden Boya” na twitterze zapytał kibiców – co sądzą o walce jego zawodnika w formule bokserskiej. Taki pomysł skomentował również Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

Rusza akcja #WalczNaFEN! Polska organizacja poszukuje zawodników do występu na majowej gali!

W sieci rusza akcja #WalczNaFEN, w której udział może wziąć dosłownie każdy! Fight Exclusive Night rozpoczyna pionierski projekt, po którym można zostać zawodnikiem polskiej organizacji oraz wystąpić na gali FEN 34.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis