MMA PLFAME MMATomasz Sarara o FAME MMA: Nie jest łatwo, ale próbuje się przyzwyczaić!

Tomasz Sarara o FAME MMA: Nie jest łatwo, ale próbuje się przyzwyczaić!

Tomasz Sarara w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził swoją obecną opinię na temat FAME MMA. Freakowa organizacja w krótkim czasie zyskała dużą popularność.

Utytułowany kickboxer jeszcze w tym roku wraca do rywalizacji. Wojownik z Krakowa podpisał kontrakt z organizacją KSW i czeka go debiut w mieszanych sztukach walki.

Sarara zdradził, że do walki w MMA przygotowuje się pod okiem Sebastiana Kotwicy.

Pozdrawiam mojego trenera – Sebastiana Kotwicę. Jest to znana postać w środowisku MMA. Zapaśnik, czyli trener reprezentujący płaszczyznę, w której odczuwam jeszcze braki. Bardzo dobry grappler z dobrym podejściem do swoich zawodników. Mamy wspólne flow.

Tomasz Sarara o FAME MMA: To jest nowa rzeczywistość!

Tomasz Sarara podczas ”Trybuny Ludu” został zapytany o organizację FAME MMA. Krakowianin nie krył, że nie jest fanem freakowych walk, lecz próbuje się przyzwyczaić do obecnych czasów.

Dalej powiedzmy sobie, że na sercu chyba boli – że taka organizacja potrafi zrobić tak duży sukces, oparty na naszej robocie. Powiedzmy z zawodnikami z nie naszej branży. To po prostu jest. Chciałem powiedzieć było, jest i będzie – nie było, ale jest i będzie. I tutaj moje obrażanie nic na to nie wpłynie, to jest nowa rzeczywistość. Dość ciężko się w niej odnajduje, ale jest ten projekt i powiedzmy sobie, że przestaje w jakiś sposób negować bądź hejtować, próbuje się przyzwyczaić. Nie jest łatwo, ale próbuje.          

Zobacz także:

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

Szczuki zdradził, dlaczego wytatuował sobie oczy! “Spodobało mi się to u Popka” Widzieliście?

Debiutancka gala Elite Fighters zbliża się wielkimi krokami, więc bohaterowie nowej organizacji na rynku coraz chętniej promują walkę oraz organizację. Maciej Szczukiewicz przedstawił swoje stanowisko na temat nowego projektu oraz jego własnej aparycji, którą można określić słowem “nieszablonowa”.