MMA PLFAME MMARafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa!

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa!

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Ferrari

Amadeusz był bliski zwycięstwa – walczy się jednak do końca. Łaszczyk wykorzystał okazję i w ostatnich sekundach zakończył pojedynek przed czasem.

Oto co mówił Roślik na insta stories tuż po walce:

Co ja mogę wam powiedzieć. Kamil leżał, Kamil był bity, ale płaczę to ewentualnie ja. K*** 8 sekund przed końcem pojedynku, gdzie sędzia powiedział broń się, odwróciłem się właśnie po to, żeby się bronić i zostało to przerwane. Boli jak sk****, bo dominowałem cały pojedynek. Jego ciosy ważyły tyle, co dziecka z podstawówki. Nic mi totalnie nie zrobił, nic. Dla mnie to by była czysta przyjemność te ostatnie 8 sekund dostać jeszcze kilka ciosów, mając świadomość tego, że wygrałem pojedynek. Obcy człowiek zadecydował, że to on jest zwycięzcą, ale… Ni ch***, ni ch***. Wiem, że go zdominowałem. To przerwanie to jeden wielki żart – powiedział Ferrari na insta stories.

Jackiewicz komentuje!

Doświadczony i utytułowany pięściarz Rafał Jackiewicz postanowił zareagować. Pretendent do tytułu mistrza świata federacji IBF w kategorii półśredniej skomentował tłumaczenia ”Ferrariego”. 

Chciał się wyczołgać jak pies a leżał jak pi*** czyli seria wymówek garbusa ja JEBe. Widziałem,że nawet próbował klepać ale coś poszło nie tak i nie udało się. Ech te zmęczenie…. Zabrakło kultowego tekstu ,,Bo tory były też złe”. Kamil Łaszczyk brawo za walkę do końca/ Teraz czas na skórę Adamka (ale te z napleta i to nie mytą co najmniej 7 dni taką śmierdzącą kozim serem ) taaaarrrraaa

Chciał się wyczołgać jak pies a leżał jak piz.a czyli seria wymówek garbusa ja JEBeWidziałem,że nawet próbował klepać…

Posted by Rafał Jackiewicz on Saturday, February 4, 2023

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis