MMA PLNajnowszeFAME MMANitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter!

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter!

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Nitro

Paweł Jóźwiak nie wyszedł do trzeciej rundy i walka została przerwana. Prezes Fight Exclusive Night tuż po walce był wściekły i nie zgadzał się z zachowaniem sędziego.

To są jakieś jaja! Skoro podchodzi do mnie sędzia, pyta się: Czy chcę walczyć, ja mówię, że chcę, po czym odwraca się do Boxdela, ja tak stoję, trzymam szczękę w ręki, czekam na początek walki i nagle mówi, że przerywa walkę, bo ja nie chcę walczyć. No o co tu chodzi? Taki sędzia nigdy by u mnie nie sędziował, dlatego mówię to publicznie: Piotr Jarosz nigdy nie zasędziuje na FEN-ie, bo zostałem normalnie oszukany!

Cała rozmowa poniżej:

Są reakcje!

Marcin Dubiel i Sergiusz ”Nitro” Górski postanowili w mocnym stylu wypowiedzieli się o Pawle Jóźwiaku.

To niezły charakter xD

Ja bym rozważył na Waszym miejscu rozdanie wynagrodzenia Jóźwiaka zawodnikom jego federacji, którzy nie dostali pieniędzy za swoje walki 😉

Zobacz także:

Duże problemy organizacji PRIME? Skolim i Godlewska zabiera głos: Zapłata to jest świętość!

Będzie odpowiedź/oświadczenie organizacji PRIME SHOW MMA? Konrad ”Skolim” Skolimowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Freak fighter apeluje, bowiem chce dostać pieniędzy za swój ostatni pojedynek. Ponadto głos zabrała również kontrowersyjna Monika ”Esmeralda” Godlewska.

Głowacki zabiera głos po ostatniej przegranej: Nie wykluczam również zmiany formuły walki! Co wy na to?

Krzysztof Głowacki (32-4, 20 KO) w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatniej przegranej w Anglii. Były mistrz świata w boksie zdradził, że nie wyklucza również zmiany formuły walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis