MMA PLKSWRadosław Paczuski zawalczy z legendą po KSW 73? “Jeśli dostałbym taką propozycję, to nie odmówiłbym” [WIDEO]

Radosław Paczuski zawalczy z legendą po KSW 73? “Jeśli dostałbym taką propozycję, to nie odmówiłbym” [WIDEO]

Radosław Paczuski to utytułowany kickbokser, który zaczyna się czuć w Federacji KSW jak ryba w wodzie i to mimo tego, że zamienił kickboxing na MMA. Paczuski po gali KSW 73 w Warszawie, gdzie walczył może zawalczyć z legendą już w swoim następnym pojedynku.

Radosław Paczuski

Przypominamy, że Paczuski na minionej gali KSW 73 znokautował Jasona Radcliffe’a i odniósł drugą, ważną wiktorię w KSW. Teraz przyjdzie czas na wielkie walki z jego udziałem, bowiem kickboxer nie tylko przyciąga uwagę kibiców swoimi walkami, ale też dzięki nim ma coraz większą rzeszę fanów w całym kraju.

Radosław Paczuski zawalczy z legendą po KSW 73?

Po swojej wiktorii na KSW 73, Radosław Paczuski w rozmowie z dziennikarzami otrzymał pytanie o zestawienie z legendą KSW i MMA w Polsce – Michałem Materlą. Utytułowany kickboxer nie ukrywa, że chętnie wziąłby takie starcie:

“Gdybym dostał taką propozycję, to byłoby to dla mnie wielkie wyróżnienie. Już takie przymiarki niegdyś były, gdy związałem się kontraktem z federacją EFM. Niestety tam nie wypaliła ta gala tak naprawdę. Zresztą ja też miałem kontuzję za kontuzją, więc to wszystko nie zostało dopięte. Michała znam, lubię. Jest to super człowiek natomiast jeśli dostałbym taką sportową propozycję, to oczywiście bym nie odmówił.”

Wywiad z Radosławem Paczuskim po KSW 73 możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego!

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

Najman po walce Sarara-Wrzosek: Jego trzy ostatnie boje, to niczym bitwy pod Grunwaldem!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się po wczorajszej walce wieczoru KSW 73, które odbyło się w Warszawie. W kategorii ciężkiej zobaczyliśmy wyczekiwane starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Tomaszem Sararą. O tym pojedynku mówiło się od lat – wszystko ostatecznie zakończyło się w formule MMA. Pogromca Badra Hari w tym starciu udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki.

Zapowiedź walk Murańscy vs Tańcula: Nie masz żadnych szans, żadnych ty wiesz i ja wiem!

Organizacja FAME MMA na swoim kanale YouTube opublikowała oficjalną zapowiedź walk pomiędzy Murańskimi, a Arkadiuszem Tańculą. Przypomnijmy, że ”Aroy” jeśli będzie w stanie, to już w piątek stoczy dwie walki jednego wieczoru. To samo czeka Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis