MMA PLArek TańculaZapowiedź walk Murańscy vs Tańcula: Nie masz żadnych szans, żadnych ty wiesz i ja wiem!

Zapowiedź walk Murańscy vs Tańcula: Nie masz żadnych szans, żadnych ty wiesz i ja wiem!

Organizacja FAME MMA na swoim kanale YouTube opublikowała oficjalną zapowiedź walk pomiędzy Murańskimi, a Arkadiuszem Tańculą. Przypomnijmy, że ”Aroy” jeśli będzie w stanie, to już w piątek stoczy dwie walki jednego wieczoru. To samo czeka Jacka Murańskiego.

Murański

Arkadiusz Tańcula podczas FAME MMA 15 stoczy wyczekiwany rewanżowy pojedynek z Mateuszem Murańskim. Tańcula zamierza chwile odpocząć i w rzymskiej klatce po raz drugi skrzyżować rękawice z Jackiem Murańskim.

Pierwszy pojedynek z Mateuszem i Jackiem dostarczył kibicom freak fightów wiele emocji. Tym samym druga walka była tylko kwestią czasu.

Jest zapowiedź!

Jacek Murański jest pewny siebie przed piątkową galą FAME MMA 15 w Łodzi. ”Muran” podkreśla, że tym razem wejdzie zdrowy do rzymskiej klatki, a Arkadiusz Tańcula nie ma z nim najmniejszych szans.

Podstępność, dwulicowość, osobowość bardzo fałszywa. Nie bez powodu się skumał z największym trollem i szkodnikiem w tej chwili polskiego internetu czyli samozwańczym ”Szalonym Reporterem”. Będę miał okazję obić ich obu naraz, na jednej gali. Zrobię to z niewątpliwą radością i przyjemnością (…) Arek Arek Arek Tańcula zdałeś mi 156 ciosów bezkarnie. Nie masz żadnych szans, gdy wyjdę do Ciebie zdrowy. Żadnych ty wiesz i ja wiem.

Cała zapowiedź poniżej:

Zobacz także:

Puściły emocje! Anthony Joshua opuszcza ring, wraca i rzuca pasami! [WIDEO] Widzieliście?

Tu było mnóstwo emocji! Anthony Joshua (24-3, 22 KO) był zmotywowany i pewny siebie, aby ponownie zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Brytyjczyk już raz odzyskiwał tytuły. Tym razem musiał jednak ponownie uznać wyższość kapitalnie wyszkolonego Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Nie brakowało kontrowersji po samej walce…

Budda ostro o Murańskich w FAME MMA: Wzięliście go znów, robiąc z mordy dupę! Co wy na to?

Budda był gościem ostatnich ”Aferek” Popularny youtuber postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Murańskich, którzy toczą pojedynki w FAME MMA. Budda uważa, że wspomniane postacie powinny jak najmniej pojawiać się w mediach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis