MMA PLArek TańculaPrzeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego!

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego!

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

Murański

Jacek Murański jest gotowy na dwa pojedynki podczas jednej gali. ”Muran” ma zmierzyć się z ”Szalonym Reporterem”. 52-latek trenuje w Corpus Gym pod okiem Roberta Maruszaka. W czerwcu udało nam się pojawić w klubie, gdzie nagraliśmy sparing Jacka z trenerem. Widać, że ”Muran” robi postępy i będzie chciał zaskoczyć.

Sami zobaczcie:

Jest nagranie z pierwszej walki!

FAME MMA opublikowało parę darmowych pojedynków przed 15-edycją. Jest też pierwsze starcie Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce. O tym starciu pisały największe portale MMA zagranicą.

Do walki doszło na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Walkę Tańcula-Murański zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Puściły emocje! Anthony Joshua opuszcza ring, wraca i rzuca pasami! [WIDEO] Widzieliście?

Tu było mnóstwo emocji! Anthony Joshua (24-3, 22 KO) był zmotywowany i pewny siebie, aby ponownie zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Brytyjczyk już raz odzyskiwał tytuły. Tym razem musiał jednak ponownie uznać wyższość kapitalnie wyszkolonego Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Nie brakowało kontrowersji po samej walce…

Budda ostro o Murańskich w FAME MMA: Wzięliście go znów, robiąc z mordy dupę! Co wy na to?

Budda był gościem ostatnich ”Aferek” Popularny youtuber postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Murańskich, którzy toczą pojedynki w FAME MMA. Budda uważa, że wspomniane postacie powinny jak najmniej pojawiać się w mediach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis