MMA PLBonus BGCPunchdown 4: Bonus BGC szuka zastępstwa i chce walki z… Pakolem: Pora wyrównać dawne porachunki

Punchdown 4: Bonus BGC szuka zastępstwa i chce walki z… Pakolem: Pora wyrównać dawne porachunki

Wczoraj informowaliśmy o wypadnięciu z rozpiski gali Punchdown 4 Krychy UFC, który w walce wieczoru miał zmierzyć się z Piotrem Witczakiem znanym jako Bonus BGC. Teraz “Łazarski Gladiator” zmuszony jest szukać zastępstwa i ma bardzo konkretną propozycję.

To druga walka z rzędu na Punchdown, w której Bonusowi BGC wypada rywal. Na wcześniejszej gali Piotr Witczak miał zmierzyć się z Warszawskim Dresikiem, który z powodu nałożenia kwarantanny covidowej nie zdołał stawić się na walkę na lepce z Bonusem BGC. Wówczas miejsce warszawiaka zajął Bodychrist, który z Bonusem BGC przegrał decyzją sędziów.

Punchdown 4: Bonus BGC szuka zastępstwa i chce walki z… Pakolem: Pora wyrównać dawne porachunki

Bonus BGC jednak nie zamierza rezygnować z występu i ma konkretną propozycję zastępstwa. Witczak chce zmierzyć się w walce na lepce z… Pakolem, który zasłynął niegdyś z nagrania z Bonusem wiralowego wywiadu typu “Lufa Pytanie”:

“Człowiek trenuje , zapierdala , poświęca życie rodzinne, wydaje pieniądze na przygotowania a taka ciota rezygnuje kilka dni przed wydarzeniem . Po raz kolejny taka sytuacja na kolejnej gali Punchdown. Tak nie może być . Są pewne granice absurdu. Śmiech na sali to mało powiedziane . Niby problemy z bębenkiem od uderzenia boxdela . Chłopie mało profesjonalne zachowanie to zbyt mało powiedziane . Jeśli po tamtej listwie masz niby takie problemy to strach pomyśleć jakie zmiany w mózgu byś miał od mojego uderzenia 22.05.21 . Wstawaj Krycha zesrałeś się! Na koniec najważniejsze i czytajcie uważnie . Chcę walki z Pakolem! Pora wyrównać dawne porachunki i jestem na to gotowy . Czekam za walizką wiecie do kogo dzwonić.”

Człowiek trenuje , zapierdala , poświęca życie rodzinne, wydaje pieniądze na przygotowania a taka ciota rezygnuje kilka…

Posted by BONUS BGC on Sunday, May 16, 2021

Przypominamy, że gala Punchdown 4 odbędzie się w najbliższą sobotę 22 maja.

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Zażenowany Mateusz Murański po walce z Tańculą: “On leży na noszach pod tlenem, a ja?”

Walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć wczorajszej gali Fame MMA 10. Pojedynek zakończył się zwycięstwem zawodnika z Krakowa.