MMA PLNajnowszeDon KasjoSzadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

Szadziński Don Kasjo

Danie główne wczorajszej gali FAME MMA 10, wzbudziło lawinę kontrowersji. Norman Parke pokonał – “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak wiele osób, uważa że werdykt powinien być inny. Pięciorundowa wojna bokserska była bardzo wyrównana. Każdy z zawodników miał swoje momenty, ale zwycięzcą ostatecznie był “Stormin”. Irlandczyk z północy dostał w jednej z ostatnich rund minusowy punkt, jednak nie przeszkodziło mu to w wypunktowaniu rywala.

Po walce rozpoczęły się dyskusje na temat słuszności werdyktu. Jako pierwszy mikrofon zabrał włodarz federacji – Boxdel, który w nie do końca sublimowany sposób, wypowiedział się na temat decyzji sędziów. Następnie swoje kilka zdań dorzucili sami zawodnicy, co doprowadziło do dużego zamieszania.

Ten gość był w kadrze narodowej

Po zakończeniu walki, o swoich odczuciach na temat werdyktu, wypowiedział się na swojej relacji na IG, zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

Oglądałem tę walkę, jednak myślałem, że jeśli ktoś trenuje sam boks olimpijski to pokaże coś więcej. Ten gość ma 60 walk amatorskich. On był w kadrze narodowej, więc moim zdaniem powinien pokazać trochę więcej. Trzeba umieć przegrywać. Teraz musi przekuć porażkę w sukces i odpowiednio ukierunkować wkurwienie.

Gracjan Szadziński to zawodnik federacji KSW w wadze lekkiej. Berserker walczy dla Konfrontacji Sztuk Walki od 2017. Pokonywał w przeszłości m.in. Macieja Kazieczko czy Paula Redmonda. W swoim ostatnim pojedynku na gali KSW 53 przegrał z Arturem Sowińskim przez TKO w 1 rundzie. “Terminator” w październiku ubiegłego roku zaliczył również debiut dla organizacji Genesis. W walce na gołe pięści pokonał Jana Široký.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Pierwsze słowa Arkadiusza Tańculi po zwycięstwie z Murańskim na FAME MMA 10!

Mamy pierwszą wypowiedź Arkadiusza Tańculi po walce. ”Aroy” był zaskoczony, że nie udało się zakończyć pojedynku przed czasem. Zawodnik z Wieliczki zapewnia, że po prostu się wystrzelał.

Wiewiór rywalem Polaka w pierwszej obronie pasa FAME MMA

Adrian “Polak” Polański w niezwykle efektownym stylu zdobył pas kategorii półśredniej na gali FAME MMA 10. Nowy mistrz poznał już rywala w swojej pierwszej obronie pasa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis