MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaFAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Szpilka

Kamila Wybrańczyk zadebiutowała w FAME MMA na gali z numerem 9, gdzie pokonała przed duszenie zza pleców Zusje. 15 maja na gali FAME MMA 10, dostała szansę walki o pas mistrzowski kategorii koguciej organizacji FAME MMA. Przeciwniczką “Kamiszki” była dobrze znana publiczności – Marta “Linkimaster” Linkiewicz. Wyrównana walka zakończyła się porażką Wybrańczyk. Z decyzją nie zgadzała się Kamila, która uważała że wygrała tę walkę.

Szpila komentuje

Rozczarowania z wyniku nie ukrywał po walce również partner “Kamiszki” – Artur Szpilka. Pięściarz jednak po kilku godzinach wrzucił w mediach społecznościowych wpis, w którym dodatkowo motywuje narzeczoną.

Siemanko, wracam do rzeczywistości po walce mojej misiunci. Niestety się nie udało, po naprawdę dobrej i równej walce. I co? Głowa do góry moja misiuncia kochana i do roboty.

Sama zawodniczka po zakończeniu pojedynku podziękowała wszystkim za wsparcie.

Dziękuję za każde wsparcie. Było tysiące wiadomości, które do mnie spłynęły. Bardzo to doceniam. Mam nadzieję, że dostarczyłam wiele emocji, bo o to chodzi w sporcie. Bez kibiców on nie istnieje. – napisała na swoim profilu na IG.

Zobacz także:

Jacek Murański wpadł w szał: To nawet nie jest wałek dziesięciolecia! Tańcula trafił na SOR!

Syn Jacka Murańskiego – Mateusz, przegrał swoją walkę na FAME MMA 10 w pojedynku z Arkadiuszem Tańculą, jednak decyzja sędziowska wzbudziła wiele kontrowersji. “To nawet nie jest wałek dziesięciolecia!” – powiedział ojciec zawodnika.

Łukasz Jurkowski po FAME MMA 10: Fanem nie zostanę raczej…

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych napisał parę słów po gali FAME MMA 10, która dostarczyła dużo emocji. ”Juras” postanowił oglądnąć jubileuszową edycję freakowej organizacji.

Punchdown 4: Krycha UFC wypada z walki z Bonusem BGC! Witczak: Warszawski Dresik nie jesteś jedyną piz**ą

Niestety, wygląda na to, że Krystian “Krycha UFC” Wilczak wypada z walki wieczoru gali Punchdown 4, która odbędzie się w najbliższą sobotę 22 maja. Krycha UFC miał tam zmierzyć się z Bonusem BGC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis