MMA PLNajnowszeMarcin NajmanPrezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

O tej walce już teraz jest głośno, a z biegiem czasu będzie jeszcze głośniej! Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał bowiem walkę z cieniem i zrobił to na łódce na tle urokliwych Mazur.

Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak przebywa w tym rejonie Polski, bowiem już w sobotę 18 czerwca w Ostródzie dojdzie do gali FEN 40, na której kibice zobaczą aż trzy walki mistrzowskie -> Świetna zapowiedź gali FEN 40 w Ostródzie. Trzy walki o pas mistrzowski w rozpisce [WIDEO]

Sam prezes natomiast przygotowuje się do starcia, które zapowiadane jest od miesięcy. Jego rywalem pod koniec roku ma być Marcin Najman.

Obaj Panowie mają już za sobą pierwszą konfrontację, zorganizowaną przez portal MMA.PL-> Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur

W swoich mediach społecznościowych, przeżywający drugą młodość prezes FEN udostępnił materiał, na którym widać jego walkę z cieniem. Walkę zrobioną na tle Jeziora Bełdany w miejscowości Wygryny na Mazurach.

Czy po tym filmie i formie pokazanej przez Pawła Jóźwiaka, Marcin Najman będzie w strachu?

Zobacz także:

Oficjalnie Joanna Jędrzejczyk kończy karierę po UFC 275! To były lata wielkich emocji! Widzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Joanna Jędrzejczyk (16-5) po potencjalnym zwycięstwie w Singapurze walczyłaby o pas mistrzowski w wadze słomkowej, który tak długo dzierżyła. Polak ponownie musiała uznać wyższość Weili Zhang (22-3), która w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z Carlą Esparzą (19-6). Jędrzejczyk po przegranej w rewanżu postanowił zakończyć swoją barwną karierę.

Na gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk! Co wy na to?

Wczoraj w Kępnie odbyła się gala SCF 2, której właścicielem jest były zawodnik KSW, a obecnie gwiazdor walki wieczoru gali Prime 2: Kosmos – Grzegorz Szulakowski. Na tej gali kibice oglądali pojedynek dwóch zawodników… bez rąk!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis