MMA PLNajnowszeFENŚwietna zapowiedź gali FEN 40 w Ostródzie. Trzy walki o pas mistrzowski w rozpisce [WIDEO]

Świetna zapowiedź gali FEN 40 w Ostródzie. Trzy walki o pas mistrzowski w rozpisce [WIDEO]

18 czerwca będzie wielkim świętem dla fanów mieszanych sztuk walki w Polce. Jedną z imprez organizowanych tego dnia będzie gala FEN 40, która odbędzie się w Ostródzie. W sieci pojawiła się właśnie świetna zapowiedź tej imprezy!

FEN 40 w Ostródzie

Świetna zapowiedź gali FEN 40 w Ostródzie

3️⃣ walki mistrzowskie czekają nas 18 czerwca w Ostródzie na #FEN40!

👑 Cezary Oleksiejczuk w swojej pierwszej obronie pasa zmierzy się z Kamilem Kraską. Również do swojej pierwszej obrony przystąpi Kacper Formela, który podejmie zwycięzcę zeszłorocznej walki wieczoru w Ostródzie, Alexandra Gorshechnika. O wakujący pas kategorii średniej zawalczą Piotr Kuberski oraz Marcin Naruszczka.

📅 18 czerwca 📍 Ostróda 🎟️ BILETY: https://www.eventim.pl/artist/fen/

Co ciekawe, już 18 czerwca na polskim podwórku odbędą się także gale KSW i Arami Fight Night. Polski kibic będzie miał z czego wybierać.

Zobacz także:

Oficjalnie Joanna Jędrzejczyk kończy karierę po UFC 275! To były lata wielkich emocji! Widzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Joanna Jędrzejczyk (16-5) po potencjalnym zwycięstwie w Singapurze walczyłaby o pas mistrzowski w wadze słomkowej, który tak długo dzierżyła. Polak ponownie musiała uznać wyższość Weili Zhang (22-3), która w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z Carlą Esparzą (19-6). Jędrzejczyk po przegranej w rewanżu postanowił zakończyć swoją barwną karierę.

Na gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk! Co wy na to?

Wczoraj w Kępnie odbyła się gala SCF 2, której właścicielem jest były zawodnik KSW, a obecnie gwiazdor walki wieczoru gali Prime 2: Kosmos – Grzegorz Szulakowski. Na tej gali kibice oglądali pojedynek dwóch zawodników… bez rąk!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis