Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGrzegorz SzulakowskiNa gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk!

Na gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk!

Wczoraj w Kępnie odbyła się gala SCF 2, której właścicielem jest były zawodnik KSW, a obecnie gwiazdor walki wieczoru gali Prime 2: Kosmos – Grzegorz Szulakowski. Na tej gali kibice oglądali pojedynek dwóch zawodników… bez rąk!

SCF 2

O starciu tym było bardzo głośno już po jego ogłoszeniu, a sama organizacja tak zapowiadała to starcie:

Na przeciw siebie staną bowiem zawodnicy, którzy są sportowcami z krwi i kości. Są to osoby będące motywacją, inspiracją i wzorem dla innych, którzy są najlepszym przykładem pokonywania własnych słabości, przełamywania barier, realizacji własnych marzeń i dokonywania niemożliwego…Przemek i Bartek trenują bowiem sporty walki, nie mając rąk… Przemysław Wieczorek stracił obie ręce w wieku 20 lat w wypadku kolejowym. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i świata w @paraTaekwondo. Jak sam mówi : „Wiadomo, że są chwile trudniejsze, ale paradoksalnie, nawet cieszę się ze swojego położenia. Życie poznałem dopiero, kiedy straciłem ręce. Kiedy je miałem, żyłem z dnia na dzień. Dopiero po ich utracie zacząłem trenować, studiować, układać sobie życie rodzinne”. Bartek Klimek stracił ręce w wieku 7 lat. Trenuje w klubie Arrachion Olsztyn pod okiem Pawła Derlacza, jego marzeniem jest wystąpić w zawodowej walce na gali mma, co niedługo nastąpi… Nie chcemy się tutaj rozpisywać na temat obu zawodników- jest wiele treści na ich temat w internecie i polecamy każdemu, aby zapoznał się z sylwetkami tych panów. Walka odbędzie się w formule tylko na kopy, 3 x 3 minuty. Podczas walki przeprowadzona będzie zbiórka charytatywna, której cel, panowie wspólnie wyznaczą. Kibicujemy obu zawodnikom, dla nas już są wygranymi- zdobyli nasz szacunek i uznanie, a ich życie to dowód, że „niemożliwe nie istnieje” a „ ograniczenia są tylko w naszej głowie”.

Na gali SCF 2 u Grzegorza Szulakowskiego walczyło dwóch zawodników… bez rąk!

Starcie Bartosza Klimka i Przemysława Wieczorka było pełne emocji, mimo ograniczeń, z jakimi obaj zawodnicy mierzą się od lat. Starcie to ostatecznie dotrwało do decyzji, a fighterów nagrodzono oklaskami.

Zwycięzcą pojedynku okazał się Bartosz Klimek, który wygrał to głośne starcie przez jednogłośną decyzję sędziów.

Warto dodać, że w walce wieczoru gali SCF 2 w Kępnie, Filip Tomczak pokonał Mateusza Janura przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jak Wam się podobała ta impreza, oglądaliście?

Zobacz także:

Szef GROMDA komentuje zamieszanie przy walce Załęcki-Kubiszyn! Widzieliście?

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował zamieszanie, które powstało na ostatniej gali High League 3. Ostatecznie Ergo Arenie nie doszło do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Szulakowski o zarobkach w PRIME: Jeszcze takiej propozycji nie dostałem od nikogo! Co wy na to?

Grzegorz Szulakowski już dziewiątego lipca wraca do klatki. Popularny ”Szuli” w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Normanem Parke. Szulakowski w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jeszcze nigdy nie dostał tak dobrej oferty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis