MMA PLNajnowszeMarcin NajmanŚwierczewski wyzwał do walki Najmana. „Cesarz” zalecił, by ten lepiej poszukał rywala w niemieckich „boks budach”

Świerczewski wyzwał do walki Najmana. „Cesarz” zalecił, by ten lepiej poszukał rywala w niemieckich „boks budach”

Piotr Świerczewski nie może doczekać się kolejnych występów w formule MMA, nawet wyzwał do walki Marcina Najmana.

Najman kontra Świerczewski
Foto: Norbert Barczyk/Pressfocus/Newspix.pl / newspix.pl/Piotr Kucza/Fotopyk / newspix.pl

Za chwilę minię rok, odkąd Piotr Świerczewski zadebiutował na gali Fame Friday Arena 1, gdzie zmierzył się z Dariuszem Kaźmierczukiem. Były reprezentant Polski – jak na piłkarza przystało – potężnymi kopnięciami zdemolował nogę groźnego „Daro Lwa” i wygrał już w 1. odsłonie starcia.

Świerczewski nie ukrywa, że jest głodny następnych wyzwań, wobec czego rzucił ostatnio rękawice Jackowi Murańskiemu oraz Marcinowi Najmanowi. Medialne zaczepki nie umknęły uwadze zawodnikowi z Częstochowy, który postanowił odpowiedzieć 52-latkowi.

Najman kontra Świerczewski?

„Cesarz” – delikatnie mówiąc – nie jest zbyt chętny na walkę z Piotrem Świerczewskim. Marcin Najman stwierdził, że szkoda mu czasu na tak kiepskie zestawienia, na dodatek zarekomendował byłemu piłkarzowi, by ten poszukał rywala w niemieckich „boks budach”.

Nie dostaniesz pijaczyno szansy. Szukaj gdzieś po niemieckich „boks budach” rywala. „Cesarz” nie może sobie w ostatniej fazie kariery pozwalać na tak kiepskie zestawienia. To nawet Michał Cichy, który również skamle coś o walce, lepiej wygląda – napisał Najman.

ZOBACZ TAKŻE: Pawlak kontra Janikowski o pas na KSW 96! Wielki powrót KSW do Łodzi

Częstochowianin ostatni pojedynek odnotował na Clout MMA 4, które odbyło się 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Najman szybko przegrał z Jackiem Murańskim, padając po jednym z ciosów „Murana”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis