Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJoanna JędrzejczykOficjalnie Joanna Jędrzejczyk kończy karierę po UFC 275! To były lata wielkich emocji!

Oficjalnie Joanna Jędrzejczyk kończy karierę po UFC 275! To były lata wielkich emocji!

Wielka szkoda, bowiem Joanna Jędrzejczyk (16-5) po potencjalnym zwycięstwie w Singapurze walczyłaby o pas mistrzowski w wadze słomkowej, który tak długo dzierżyła. Polka ponownie musiała uznać wyższość Weili Zhang (22-3), która w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z Carlą Esparzą (19-6). Jędrzejczyk po przegranej w rewanżu postanowił zakończyć swoją barwną karierę.

Jędrzejczyk

Polka stanęła przed szansą na zdobycie tytułu amerykańskiej organizacji podczas gali UFC 185, która odbyła się 14 marca 2015 roku. Jej rywalką była pierwsza mistrzyni dywizji do 115 funtów, a zarazem zwyciężczyni 20. sezonu TUF-a, Carla Esparza (19-6).

Jędrzejczyk zdominowała wtedy mistrzynię. Wyłączyła atuty rywalki broniąc kolejnych prób obaleń. Ponadto dzięki agresywnej stójce zdołała ostatecznie zakończyć pojedynek już w drugiej rundzie.

Jędrzejczyk kończy karierę!

Były to smutne obrazki. Joanna Jędrzejczyk (16-5) po przegranej z Weili Zhang (22-3) postanowiła zakończyć karierę. Polka stanęła do rewanżowego pojedynku. Reprezentantka American Top Team przegrała tym razem przez nokaut w drugiej odsłonie.

Jędrzejczyk w wywiadzie po walce postanowiła podziękować wszystkim oraz ogłosić zakończenie kariery. W klatce UFC pozostawiła rękawice – co oczywiście oznacza koniec wielkiej przygody. Dziękujemy Asiu za tyle lat wielkich emocji!

Zobacz także:

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Zawodnik organizacji GROMDA – Remi Gruchała pokazuje dramatycznie wyglądającą twarz po wczorajszej gali GROMDA 9. “Remi” wystąpił w walce określanej jako super fight. Jego rywalem był Piotr “Diabełek” Czajko. Ich pojedynek był pełen emocji, a jeszcze więcej w nim było krwi.

Alan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY! Widzieliście?

Tomasz Gromadzki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych odniósł się do ostatniej przegranej Alana Kwiecińskiego. Zawodnik GROMDY udzielił wywiadu, gdzie ponownie był poruszony temat ”Alanika”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis