MMA PLNajnowszeCiekawostkiPremier Mateusz Morawiecki reaguje na materiał Wardęgi o aferze wśród youtuberów

Premier Mateusz Morawiecki reaguje na materiał Wardęgi o aferze wśród youtuberów

Sprawa zatacza coraz większe kręgi! Premier Mateusz Morawiecki reaguje na materiał Sylwestra Wardęgi o aferze wśród youtuberów, którego niechlubnymi bohaterami byli m.in. Boxdel, Dubiel czy Agata.

Premier Mateusz Morawiecki reaguje na materiał Wardęgi

Materiał Sylwestra Wardęgi o kontaktach youtuberów z nieletnimi stał się najczęściej komentowanym medium w ostatnich godzinach.

Więcej o publikacji Wardęgi możecie dowiedzieć się klikając poniższy link:

Premier Mateusz Morawiecki reaguje na materiał Wardęgi o aferze wśród youtuberów

Teraz mamy natomiast kolejny komentarz w sprawie. O bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie zaapelował Prezes Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki.

Premier naszego kraju odniósł się do afery, która wybuchła za sprawą materiału Sylwestra Wardęgi w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność klipie:

“Musimy chronić nasze dzieci w internecie! W Państwie Polskim nie ma zgody na pedofilię, na tolerowanie zwyrodnialców. Poleciłem służbom zająć się natychmiast sprawą, oczekuje stanowczych i szybkich działań. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą krzywidzić dzieci. Spotka Was kara, spotka Was kara najbardziej dotkliwa z możliwych.”

Przypominamy, że jedną z ofiar afery, która aktualnie zawładnęła polskim youtubem jest do niedawna współwłaściciel organizacji FAME MMA Michał “Boxdel” Baron. Za sprawą materiałów, pokazujących jego zachowanie wobec nieletniej fanki organizacja FAME wykluczyła go ze swoich struktur:

Mocne słowa o aferze pedofilskiej w polskim internecie napisał także Łukasz “Juras” Jurkowski. Komentator oraz były zawodnik Federacji KSW zaapelował do młodych ludzi, by ci uważnie dobierali swoich idoli:

“Młode ludki – uważajcie na wilka w owczej skórze. To, że ktoś jest popularny, imponuje bogatym życiem nie znaczy, że nie może być niebezpiecznym zjebem. Dobierajcie sobie idoli z rozwagą. Dla nich jesteście godzinną rozrywką, a dla Was zniszczone całe życie. MYŚLEĆ mi tam.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis