MMA PLArchiwumŁukasz Jurkowski“Juras” komentuje aferę związaną z polskimi youtuberami. Mocne słowa komentatora!

“Juras” komentuje aferę związaną z polskimi youtuberami. Mocne słowa komentatora!

Łukasz “Juras” Jurkowski komentuje aferę związaną z polskimi youtuberami i nieletnimi, która wybuchła po opublikowaniu materiału Sylwestra Wardęgi. Chodzi o wykorzystywanie nieletnich do czynów lubieżnych, w co zamieszanych jest kilka bardzo znanych postaci ze świata polskiego youtube’a.

Więcej o materiale Sylwestra Wardęgi w tej smutnej sprawie możecie dowiedzieć się poniżej:

Sprawa jest bardzo poważna. Jedną z osób, które zostały okrutnie zweryfikowane przez powyższy materiał jest jeden ze współwłaścicieli FAME MMA – Michał “Boxdel” Baron, który po publikacji filmu przez Wardęgę został oficjalnie usunięty ze struktur największej polskiej organizacji freak fightowej.

“Juras” komentuje aferę związaną z polskimi youtuberami i nieletnimi. Mocne słowa komentatora!

Teraz sytuację, na temat której wrze w polskim internecie skomentował także człowiek-orkiestra w polskim MMA – Łukasz “Juras” Jurkowski.

Gwiazdor KSW, a obecnie ceniony komentator nie szczędzi mocnych słów na temat “jutubowej patoli” oraz kibiców, którzy nawet w takich sytuacjach mogą wykazać się krótką pamięcią:

“Pedofilia?!

Poruszenie w internecie bo jutubowa patola okazała się pedofilami. No i co? Za dwa tygodnie już zapomnicie i dalej będziecie generować im zasięgi? Przymykanie oka i akceptacja tych zwyroli czyni z was zwyrolami z tej samej ławki. Ha tfu!

Kontrolujecie co Wasze dzieci robią w internecie. Znajdźcie chwilę na rozmowę z dzieckiem. Juras – tata 14 latki.

Młode ludki – uważajcie na wilka w owczej skórze. To, że ktoś jest popularny, imponuje bogatym życiem nie znaczy, że nie może być niebezpiecznym zjebem. Dobierajcie sobie idoli z rozwagą. Dla nich jesteście godzinną rozrywką, a dla Was zniszczone całe życie. MYŚLEĆ mi tam👊🏻” – napisał na Instagramie

A Wy co sądzicie o tej głośnej aferze rozkręconej właśnie w polskim internecie? Czy wymienione w materiale Wardęgi osoby stracą wszystko, co do tej pory budowały na swoim nazwisku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis