MMA PLArchiwumBoxdelBoxdel wykluczony w trybie natychmiastowym z FAME! Organizacja opublikowała oświadczenie!

Boxdel wykluczony w trybie natychmiastowym z FAME! Organizacja opublikowała oświadczenie!

To jest zaskakująca na koniec dzisiejszego dnia. Jak się okazuje Michał ”Boxdel” Baron zostaje wykluczony z organizacji FAME MMA, gdzie był jednym z włodarzy. Freakowa organizacja wydała obszerne oświadczenie.

Boxdel

Baron wystąpił w main evencie ostatniej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Był to rewanżowy pojedynek z Pawłem Jóźwiakiem. Tym razem pojedynek odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. 

W pierwszych sekundach ”Boxdel” po uderzeniu był liczony. Szybko doszedł do siebie, ale jeszcze w tej rundzie musiał uważać na akcje ”Prezesa FEN”. W drugiej rundzie ”Boxdel” znalazł swój rytm. Trafił mocnym uderzeniem. Wydawało się, że Jóźwiak nie jest świadomy co się dzieje. Mimo wszystko na charakterze Paweł próbował jeszcze zaskoczyć. Ostatecznie walka zakończyła się przez nokaut pod koniec drugiej odsłony. 

Jest oświadczenie! 

Temat nabrał rozpędu po ostatnim materiale Sylwestra Wardęgi, który ujawnił brudy na polskich Youtuberów. Na nagraniu pojawił się screen z prywatnej rozmowy ”Boxdela” z niepełnoletnią. Wspomniany screen:

Michał Baron został wykluczony z organizacji FAME MMA. Organizacja wydała obszerne oświadczenie. 

Tę sprawę traktujemy bardzo poważnie. Jako Federacja chcemy przede wszystkim przekazać wyrazy współczucia osobom, które ucierpiały w wydarzeniach sprzed lat. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Nie pozostaniemy obojętni względem takich zachowań. Dalsze kroki prawne podejmowane przez Federację wymagają stosownego czasu operacyjnego związanego z działaniami podejmowanymi w obszarze prawa spółek czy umów/kontraktów. Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco. Jednocześnie prosimy o niełączenie FAME z działaniami Michała Barona, podejmowanymi w przeszłości, przed powstaniem Federacji. PONIŻEJ PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA: „Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym. Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych. Jednocześnie należy zaznaczyć, że Federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki względem innych osób występujących na naszych galach, wobec których skierowane zostały publicznie poważne zarzuty w związku z tą sprawą.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis