MMA PLNajnowszeBravePoznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak
Foto: Brave CF

Pojedynek został oficjalnie potwierdzony przez organizację.

Beik to reprezentantka Włoch, która ma na koncie 8 zawodowych walk. Obecnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw. Będzie to jej druga walka w Brave, gdyż odniosła tu zwycięstwo w 2019 roku. Swoją ostatnią walkę stoczyła zaś w marcu bieżącego roku. Na gali Venator FC 6 poddała w drugiej rundzie Angelę Battaglię. “Demon” zwykła swoje walki kończyć przed czasem. W ten sposób odniosła bowiem 4 z 5 zwycięstw.

Woźniak pozostaje wciąż niepokonana podczas zawodowej kariery. Autorka jednego z najbardziej efektownych nokautów 2019 roku zdobyła też pas brytyjskiej organizacji Contenders East Anglia pokonując Karolinę Wójcik. Zawodniczka Czerwonego Smoka ma za sobą także występy w Oktagon MMA, gdzie odniosła choćby cenne zwycięstwo nad doświadczoną Magdaleną Sormovą.

Na gali Brave CF 54 pasa kategorii lekkiej bronić będzie Amin Ayoub, zaś jego rywalem będzie Ahmed Amir. Potwierdzono też udział przynajmniej jeszcze jednego reprezentanta Polski. Kontrakt z organizacją podpisał bowiem Marcin Bandel.

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać! Co wy na to?

Tomasz Romanowski wypowiedział się ostatnio na bardzo popularny temat. Mowa oczywiście o freak fightach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród nastolatków i nie tylko. Prawdą jest jednak to że ten rodzaj rozrywki odgrywa dużą rolę w polskim MMA.

Khabib Nurmagomedov zapewnia: Ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA! Co wy na to?

Duża burza powstała po ostatniej wypowiedzi Khabiba Nurmagomedova (29-0). Dagestańczyk wyraził swoją opinię na temat ring girls na galach mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis