MMA PLNajnowszeBraveErko Jun znów nokautuje! Były zawodnik KSW zachwyca już w pierwszej rundzie [WIDEO]

Erko Jun znów nokautuje! Były zawodnik KSW zachwyca już w pierwszej rundzie [WIDEO]

W sobotę w Słowenii, a dokładnie w stolicy Lublanie odbyła się gala Brave CF 81. W main evencie wystąpił były zawodnik KSW – Erko Jun (8-2). Wojownik z Bośni i Hercegowiny ponownie zachwycił swoją dyspozycję. Aż chciałby się powiedzieć – szkoda, że jest już poza polską organizacją. Jun niewątpliwie zrobił bardzo duży progres. 

Jun

 “The Bounty Hunter” ostatni start w Polsce odnotował w styczniu tego roku na gali PRIME SHOW MMA 7. Jun w zaledwie 57-sekund ciężko znokautował Pawła ”Trybsona” Trybałę. Swój debiut Bośniak w organizacji Brave CF odnotował w kwietniu poprzedniego roku, gdzie szybko przed czasem pokonał Marko Drmonijcia. 

Wcześniej była choćby walka w kick-boxingu z utytułowanym Vladimirem Mineevem. Erko przegrał tą walkę, ale pokazał charakter, a nawet zaskoczył rywala, kiedy to wchodził w mocny wymiany i parę razy doszedł konkretnie do celu.

Efektownie!

Tak można powiedzieć po sobotnim występie Erko Juna (8-2), który tym zwycięstwem zapewnił sobie miano pretendenta do tytułu w organizacji Brave CF 81.

Wyzwanie w sobotę wcale łatwe nie było… Mimo wszystko Jun sprostał i już nie pierwszy raz udowodnił, że robi naprawdę duże postępy.

Zawodnik z Bośni i Hercegowiny już pod koniec pierwszej odsłony zastopował bardziej doświadczonego Mohamada Saida Maalema (12-5).

Sami zobaczcie:

Pomyśleć, że 33-latek debiutował w 2018 roku, a jego pierwszymi rywalami byli Tomasz Oświeciński, Popek i Akop Szostak. Co by nie było już w 2019 roku Jun pokazał, że jest w nim potencjał. Sprawił wtedy nie małe problemy Mariuszowi Pudzianowskiemu, który musiał się ratować w tym pojedynku. Polak przetrwał kryzys i w drugiej odsłonie znalazł sposób na zakończenie starcia przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis