MMA PLKhabib NurmagomedovKhabib Nurmagomedov zapewnia: Ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA!

Khabib Nurmagomedov zapewnia: Ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA!

Duża burza powstała po ostatniej wypowiedzi Khabiba Nurmagomedova (29-0). Dagestańczyk wyraził swoją opinię na temat ring girls na galach mieszanych sztuk walki.

Nurmagomedov swoją karierę definitywnie zakończyła w październiku 2020 roku. Khabib już wielokrotnie był kuszony powrotem. ale wydaje się to niemożliwe bowiem ważniejsza jest dla niego złożona obietnica matce. Dagestańczyk podczas UFC 254 już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. 32-latek w drugiej odsłonie poddał Justina Gaethje.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Nurmagomedov wspomina pewną sytuację: Czułem się z ojcem niekomfortowo!

Khabib Nurmagomedov (29-0) podczas konferencji prasowej w Moskwie wyjawił swoją opinię na temat pracy ring girls na galach MMA. Dagestańczyk twierdzi, że są to niepotrzebne osoby w tym sporcie. Ponadto Nurmagomedov postanowił wspomnieć o jednej sytuacji z przeszłości. 

Słuchajcie, nie chcę nikogo obrazić, ale ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA. Jaki jest ich cel? Mam pytanie – możesz pokazać przecież na ekranie, że to druga runda. Rozumiem, że taka jest historia, ale w historii widzieliśmy wiele popełnionych błędów. Dowiadujemy się na temat przeszłości żeby uniknąć takich samych błędów w przyszłości. Jeśli spojrzymy na przeszłość to to pokazuje, że one są bezużyteczne. To moja opinia.Dla przykładu, siedziałem raz z moim tatą. Wszyscy mają swoje preferencje, kulturę, wartości. Przyjechaliśmy na galę, usiedliśmy wraz z ojcem. Nagle pojawiają się te osoby, które mijały nas i pokazywały, że to druga runda walki, ale nikt nie patrzył na tabliczkę. Czułem się z ojcem niekomfortowo. Nie jestem przeciwko temu. Jeśli chcesz, zrób to, ale nie narzucajcie mi tego, zróbcie to gdzieś z boku.

Zobacz także:

GROMDA 6: Tomasz Gromadzki zdradził na co przeznaczy wygraną po finale! Zaskoczeni?

Już siedemnastego września odbędzie się szósta edycja GROMDY. W głównej walce zobaczymy wyczekiwany finał pomiędzy Tomaszem Gromadzkim, a Vasylem Halychem. ”Zadyma” już w tym momencie zdradził na co przeznaczy wygraną po finale.

Marek Piotrowski walczy: Mój stan odbiera chęć istnienia, ale wierzę, że mogę wyzdrowieć! Pamiętacie o legendzie?

Marek Piotrowski to najbardziej utytułowany zawodnik w naszym kraju. Legenda kick-boxingu dalej walczy! Tym razem jest to wojna o zdrowie, ale nie brakuje tutaj motywacji i determinacji.