MMA PLNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2019 POLSKA: Nokaut roku #3 – Ewelina Woźniak demoluje Anitę Bekus [WIDEO]

Nagrody MMA.pl 2019 POLSKA: Nokaut roku #3 – Ewelina Woźniak demoluje Anitę Bekus [WIDEO]

Foto: Envio Fight Night

„Nokaut roku”


Trzecie miejsce w kategorii „Nokaut roku” w polskim MMA wędruje do Eweliny Woźniak za jej nokaut na Anicie Bekus podczas gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy!


Do pojedynku pań doszło 8 czerwca na gali Envio Fight Night 20 w Bydgoszczy. Obie zawodniczki nie doznały wcześniej zawodowej porażki. Anita Bekus kilka miesięcy wcześniej znokautowała Kamilę Porczyk na gali FEN 25 w zaledwie 15 sekund.

Na początku walki oglądaliśmy wymiany w krótkich spięciach. Później pojedynek przeniósł się do klinczu pod siatką, gdzie dominowała silniejsza Anita Bekus. Później oglądaliśmy dalsze wymiany ciosów w stójce. Ewelina Woźniak trafiła dwoma ciosami, po których jej przeciwniczka się zachwiała. Tym razem partnerka Marcina Wrzoska wyratowała się jednak klinczem. Zwarcie zostało w końcu rozerwane i zawodniczki wróciły na środek. W końcu Woźniak trafiła potężnym prawym prostym, który posłał rywalkę na deski.

Natychmiast po zakończeniu pojedynku zjawiły się służby medyczne, które długo zajmowały się znokautowaną zawodniczką Shark Top Team. Potrzebne były nosze, na których Bekus opuściła klatkę. Werdykt musiał zostać odczytany bez jej udziału.