MMA PLNajnowszeBravePolak wjeżdża i rozjeżdża! Dubiela w 48 sekund zdemolował doświadczonego rywala! [WIDEO]

Polak wjeżdża i rozjeżdża! Dubiela w 48 sekund zdemolował doświadczonego rywala! [WIDEO]

Mamy dobre wiadomości po gali Brave CF 81, która w sobotę odbyła się w stolicy Słowenii. W karcie walk pojawił się nasz reprezentant Patryk Dubiela (6-2), który wraca do ojczyzny z tarczą. Polak w zaledwie 48-sekund zdemolował bardziej doświadczonego rywala. Po takim występie Patryk zapewne nie będzie musiał długo czekać na kolejną propozycję z zagranicy.

Dubiela

W main evencie swoje jakże ważne zwycięstwo odnotował dobrze znany w naszym kraju Erko Jun (8-2). Bośniak szybkim zwycięstwem zapewnił sobie miano pretendenta do tytułu wspomnianej organizacji. Jun pod koniec pierwszej odsłony zastopował Mohameda Saida Maalema (12-6).

W karcie pojawiła się także Sofia Bagishvili (9-5), która wystąpiła na KSW, gdzie efektownie zakończyła swoją walkę z Anitą Bekus. Gruzinka ma za sobą kolejną walkę poza Polską – tym razem przegrała w starciu z Moniką Kucinic.

Postacią, którą na pewno warto obserwować jeśli chodzi o aspekty sportowe jest – Pavel Dailidko (8-2). Litwin walczący w kategorii ciężkiej ma za sobą następne efektowne zwycięstwo. ”The Experiment” w drugiej rundzie zastopował Valdrina Istefi (14-5).

Szybka robota!

Taka właśnie była w wykonaniu naszego reprezentanta Patryka Dubieli (6-2). Polak początkowo miał zmierzyć się z doświadczonym pięściarzem Agronem Smakiciem. Chorwat wypadł z walki, a w jego miejsce wszedł reprezentant Turcji – Kasim Aras (8-5).

To był pojedynek, w którym zawodnicy od początku rozpuścili ręce. Jasne było jedno – walka do długich należeć nie będzie. Tak też się stało… Dubiela przy siatce złapał przeciwnika, a po kolejnych mocnych uderzeniach postanowił wkroczyć sędzia.

Walka trwała zaledwie 48 sekund.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis