MMA PLFAME MMAPoznaliśmy nowych zawodników FAME MMA i plany organizacji na 2022 rok!

Poznaliśmy nowych zawodników FAME MMA i plany organizacji na 2022 rok!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA poznaliśmy plany organizacji na 2022 rok. Ponadto ogłoszono nowe postacie, które już niebawem stoczą pojedynki w freakowej federacji.

Xayo

Ogłoszono, że FAME MMA w 2022 roku zorganizuje cztery gale. Najbliższa odbędzie się dwudziestego szóstego marca w Gliwicach. Następnie 28 maja, 27 sierpień i 29 października – lokalizacje będą ogłaszane już niebawem.

Nowe postacie w FAME MMA!

Ogłoszono nowe postacie, które w 2022 roku stoczą walki w organizacji FAME MMA. Jako pierwszy ogłoszony został ”Konopskyy”, o którym w ostatnim czasie jest głośno w internecie. Jest to  polski Youtuber, który nagrywa filmy dotyczące newsów z całego świata.

Mateusz Spysiński i Marcin Majkut – znany w internecie i na scenie e-sportowej jako ”Xayoo” to następne ogłoszone postacie.

To nie koniec, bo do organizacji po długiej przerwie wróci ”Deejaypallaside”, który w debiucie pokazał charakter i przegrał z ”Isamu”.

Zobacz także:

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla! Co wy na to?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4! Widzieliście?

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis