MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla!

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla!

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Kasjo

Przypomnijmy, że w ostatniej walce wręczono ”Don Kasjo” pas króla. Aktualnie Kasjusz Życiński zasiadł na tronie i został właścicielem Prime Show MMA.

Kasjusz Życiński ma na swoim koncie wiele main-eventów w największej europejskiej organizacji freak-fightowej, które zawdzięcza w dużej mierze swojemu kontrowersyjnemu stylowi bycia. Pamiętne są konflikty Kasjusza z Normanem Parke, Marcinem Najmanem, czy ostatnio Marcinem Wrzoskiem. Trzeba jednak przyznać, że za każdym razem, oprócz słów, za Kasjuszem stoją wysokie umiejętności pięściarskie, które pokazuje w swoich walkach.

Norman Parke o rewanżu z Don Kasjo!

Norman Parke w mediach społecznościowych napisał, że ”Don Kasjo” nie jest w organizacji FAME po tym jak zaproponowano mu rewanż na zasadach MMA. To nie koniec, bo były tymczasowy mistrz KSW ma nadzieje, że zostanie mu zwrócony pas króla.

Kiedy kasia dowiedziała się że rewanż będzie w mma postanowił opuścić FAME MMA..🤣 Także boxdel oddaj mój pas króla z powrotem do króla czyli do mnie😎

Zobacz także:

Fan chciał dać 1,4 miliona złotych na leczenie chorego dziecka za usunięcie “Słowika” z MMA VIP. Najman odmówił! Widzieliście?

Fan chciał dać 1,4 miliona złotych na leczenie chorego dziecka, którego zbiórkę w mediach społecznościowych promuje Marcin Najman. Postawił jednak konkretny warunek.

Burmistrz Wielunia ostro odpowiada Stanowskiemu: Uważam, że pan jest w cichym układzie z Najmanem! Co wy na to?

Paweł Okrasa postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć Krzysztofowi Stanowskiemu. Burmistrz Wielunia nie widzi problemu, aby piątego marca doszło do gali MMA VIP 4. Ponadto Okrasa w tym wszystkim wyczuwa spisek. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis