MMA PLMMA-VIPDuża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4!

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4!

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Najman

Mimo wszystko burmistrz Paweł Okrasa nie zamierza się wycofać – o czym wspomniał w rozmowie z serwisem radiozw.com.pl.

Sprawdziliśmy wypis KRS właścicieli i w żadnym z organów tej spółki nie figuruje osoba Andrzej Zielińskiego, jako udziałowca czy członka zarządu. Tego pana tam nie ma. Gmina Wieluń nie jest organizatorem tego wydarzenia, wynajmuje halę na warunkach komercyjnych (…). Jeżeli ktoś nawet za najcięższe przewinienia wyszedł z więzienia, został przez organy tego państwa wypuszczony na wolność. Zgodnie z tym, czego ja byłem uczony, to osoba, która odbywa karę, wychodzi na wolność dostaje drugą szansę od systemu, od państwa, żeby być uczciwym obywatelem. Nawet jeśli popełnił wielkie przestępstwa, to nasza cywilizacja chrześcijańska nakazuje przebaczenie.

Jest duża krytyka!

Spadła duża krytyka nie tylko na Marcina Najmana. Oberwało się mieście Wieluń, w którym ma się odbyć MMA VIP 4. Wpisując w google ”hala WOSiR Wieluń” można zobaczyć szokujące określenia.

Zobacz także:

Syn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach! Co wy na to?

Marcin Najman w swoich wypowiedziach często odwołuje się do śp. Jerzego Kuleja. W tej sprawie zareagował syn legendarnego trenera – Waldemar Kulej, który ostrzega ”El Testosterona”.

Było gorąco! Wściekły Henriksen odklepał, ale dalej domagał się walki z Pasternakiem! Widzieliście?

Po walce wieczoru WOTORE 4 było naprawdę gorąco. Ręka Michała Pasternaka od razu nie został uniesiona do góry, bo była możliwość, że w arenie dojdzie do tak zwanej afery. Simon Henriksen był wściekły i domagał się od razu kontynuowania walki z naszym reprezentantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis