MMA PLNajnowszeBellatorPożegnalna walka Fedora. Wiemy ile Rosjanin zarobił za występ na Bellatorze 290!

Pożegnalna walka Fedora. Wiemy ile Rosjanin zarobił za występ na Bellatorze 290!

To była pożegnalna walka legendarnego Fedora Emelianenko! Rosjanin minionej nocy na gali Bellator 290 stoczył swój ostatni pojedynek w zawodowej karierze.

ile Fedor zarobił

Fedor walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej Bellatora z aktualnym mistrzem Ryanem Baderem. Starcie nie poszło po jego myśli, ale nie to tej nocy było najważniejsze.

Bellator 290: Ryan Bader po raz drugi nokautuje Fedora Emelianenko. Koniec kariery legendy [WIDEO]

Wiemy ile Fedor zarobił za występ na Bellatorze 290!

Najważniejszy był fakt, że legendę sportów walki żegnały tej nocy inne legendy. W towarzystwie m.in. Matta Hughesa, Randy’ego Couture’a, Royce Gracie, Dana Hendersona czy Marka Colemana, Fedor zostawił rękawice w klatce, żegnając się z walkami na zawsze.

Bez echa jednak nie może przejść wypłata Fedora za swój występ na minionej gali Bellator 290. Komisja Sportowa stanu Kalifornia opublikowała listę oficjalnych zarobków po tej imprezie.

Fedor Emelianenko zarobił… 100 tysięcy dolarów. Jego rywal i mistrz wagi ciężkiej Bellatora – Ryan Bader skasował natomiast 150 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis